Hekimoğlu 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Mayıs Kanal D hekimoğlu fragmanı çıktı mı? 4 Mayıs 2021 Hekimoğlu son bölüm fragmanı neler olacak? Hekimoğlu 48. bölüm fragmanı yayında mı?

Hekimoğlu 48. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleriyle beğeni kazanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Hekimoğlu 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Hekimoğlu 48. bölüm fragmanında neler yaşandı? Emre ve Zeynep arasında neler olacak? Ateş hatasını kabul edecek mi? İşte detaylar…

4 Mayıs Kanal D Hekimoğlu final mi yapıyor

Ekranların heyecan yüklü dizisi Hekimoğlu yeni bölümleriyle nefes kesmeyi başarıyor. Salı akşamları seyirci karşısına çıkan dizide doktorların hastalarıyla olan ilişkileri farklı bir bakış açısıyla anlatılıyor. Doktor Ateş’in özgün karakteri tedavi sürecine de yansıyor. Ateş’in öğrencileri Emre, Zeynep ve Memoli’nin hikayelerine de tanıklık ediyoruz. Zeynep, uzun bir süre platonik aşk beslediği Ateş’ten vazgeçmiştir. Hayatın gerçeklerine yüzünü dönen Zeynep, hiç beklemediği biriyle aşka yelken açar. Emre ve Zeynep’in inişli çıkışlı aşk hikayesi romantizm dolu anlar yaşamasına neden olmuştu. Ayrıca, Ateş ve İpek arasındaki aşk hikayesi de dizinin temel konuları arasında yer alıyor.

Heyecanın bir an olsun azalmadığı Hekimoğlu 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Zeynep, Emre’nin kovulmasının ardından önemli bir karar alır. İlk kez Ateş’in haksız olduğunu savunmakta ve tepki göstermektedir. İstifa mektubunu Ateş’e teslim ederken büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Emre ise Zeynep’in duygularından emin olduğunu öğrenince çok mutlu olur. Zira, büyük bir aşkla bağlı olduğu Zeynep’i kaybetmek istememektedir. Memoli ise çıkmaza girer. İpek, Ateş’i ikna etmenin yollarını arar. Hastane içerisinde yönetici konumunda bulunan İpek, Ateş’e baskı uygulamasına rağmen geri adım atmadığını görür. Emre ve Zeynep’in geri dönmesi için ikna olmayan Ateş, yalnız kalmıştır.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Bu arada hastaneye yeni bir vaka gelir. Ateş, tüm dikkatini hastasının tedavisine vermesine rağmen aklı karışıktır. Zeynep, meslek hayatının nasıl ilerleyeceği sorusuna yanıt aramaktadır. Memoli’nin sert sözleri Ateş’in hatasını fark etmesine neden olacaktır.

Editör: İlan35