ATV ekranların fenomen dizisi Hercai'den kötü haber geldi! Hercai 53. bölüm fragmanı merakla beklenirken dizisiyle ilgili ATV'den son dakika bir hamle geldi.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!
ATV ekranların fenomen dizisi Hercai'den kötü haber geldi! Hercai 53. bölüm fragmanı merakla beklenirken dizisiyle ilgili ATV'den son dakika bir hamle geldi. Hercai erken ekran arasına giriyor ve 3 hafta yayınlanmayacak. Hercai 53. bölüm fragmanı merakla beklenirken gelen bu karar sonrası büyük bir şok yaşandı.

Hercai hayranlarına kötü haber!

Yayınlandığı her cuma akşamı yüksek izlenme alan Hercai dizisi hayranlarına kötü haber geldi. Hercai 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanmayacak. Hercai 53. bölüm fragmanı bu akşam ekranlara gelecek ancak Hercai dizisi yeni bölümü izlemek isteyenler bu hafta sonra 3 hafta araya girecek.

ATV dizileri ara yapıyor!

Yılbaşında, her sezon olduğu gibi diziler yaz tatiline giriyor. Hercai dizisi de yaz tatiline giren diziler kervanına katıldı. Hercai 53. bölüm fragmanı bekleyen hayranları 54. bölüm akıbetiyle şaşıracak. Bazı diziler yılbaşı arası yapmazken Hercai'den yılbaşı arası kararı geldi. Hercai 1 Ocak'tan 22 Ocak tarihine kadar yeni bölümleri yayınlanmayacağı öğrenildi.

Hercai yıldızları İstanbul'a dönüyor!

Mardin'de 53. bölümü dün yetiştiren Hercai ekibi 2 hafta tatile çıkan diziler arasında katıldı. Hercai dizisi yeni bölümü 22 Ocak tarihinde yayınlanacak.

Hercai 53. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV ekranlarında 25 Aralık cuma akşamı yayınlanacak Hercai dizisi yeni bölümü henüz çıkmadı. Hercai 53. bölüm fragmanı gelir gelmez sizlerle olacak.

Youtube rekorları kırıyor!

Hercai, Türkiye'de Arka sokaklar ve Kırmızı Oda dizilerine geçilse de Youtube'da rekorlar kırıyor. Dünyanın en hızlı 1 Milyon aboneye ulaşan Youtube kanalı olan Hercai, Şimdi de yeni bir rekor kırdı. Hercai dizisi 1. bölümü 30 milyon izlenerek kırılması zor bir rekora imza atıldı.