Yeni müşterilere özel süratli nakit ihtiyaçlarınız amacıyla ,5000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans fırsatı Yapı Kredi'den geldi. Sen de şimdi şubeye gitmeden anlar amacıyla da Yapı Kredili ol, %0 faizli nakit avans fırsatından anında yararlan.

Hızlı para mı lazım? 5000 TL faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans müjdesi verildi! Nakit para ihtiyaçlarına çözümler bankalar tarafından bulunuyor. Bu anlamda Türkiye'nin önemli özel bankalarından biri olan Yapı Kredi bankası tarafından güzel bir kampanya hayata geçmiş durumda. Bu yapılan kampanyaya göre 5000 TL faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans verilecek. Yapı Kredi tarafından hayata geçirilen bu 5.000 TL kampanyasından yararlanmak ise oldukça kolay. Yapmanız gereken Yapı Kredi mobil müşterisi olmanız. Müşteri olduktan sonra kartınız kullanıma açıldıktan 10 gün sonra bu parayı çekebilirsiniz. Detayları haberimizde verdik. 

5000 TL faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans müjdesi detayları 

Kampanyadan 23 Mart ve 30 Nisan arasında Yapı Kredi Mobil'i indirip "Yapı Kredi Müşterisi Ol" adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 10 gün içinde bireysel kredi kartı başvurusunda tespit edilen müşteriler kartlarının açılması halinde yararlanabilecektir.

Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içinde yapılacaktır. Kampanya tarifi ardından 31 Mayıs’a kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir..

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kredi kartı açılışından sonra yalnızca bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanmak mümkün maksimum taksitli nakit avans tutarı 5.000 TL’dir ve 5-12 ay arasındaki bütün vadelerde geçerlidir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 31 Mayıs’a kadar Yapı Kredi Mobil ya da Bireysel İnternet Şubesi üzerinden yararlanılabilecektir. Şube,

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Müşteri Etkileşim Merkezi ve ATM üzerinden sarfedilen Taksitli Nakit Avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı yalnızca bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.

Yapı Kredi, kampanyada farklılık yapma hakkını gizli tutar.