HSBC'nin bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına ilgi büyük. Çünkü hem düşük faiz ile kredi verilecek hem de kredi miktarı yüksek tutulacak. İşte bankanın müşterilerine vermekte olduğu kredi ve beraberinde detaylar haberimizde...

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!

HSBC, kredi konusunda önemli atılımlarda bulunuyor. Bankadan ihtiyaç kredisi çekmeyi planlıyorsanız sizler için önemli detayları paylaşalım. Düşük faiz oranlı ve aynı zamanda uygun vadeli kredi kampanyasında son durum nedir? Detaylarıyla birlikte açıklama yapıyoruz. HSBC, genel olarak sunduğu kredi avantajlarının yanı sıra müşteri hizmetleri ile de adından söz ettirmektedir. Yurtdışı kaynaklı bankanın kredi paketlerine yakından göz atacağız.

50 bin TL İhtiyaç Krediniz Hazır

Banka, 50 bin TL'lik ihtiyaç kredisini müşterilerine veriyor. Bu kredinin vade sayısı ise 36 ay olark belirtildi. Eğer 50 bin ila 100 bin TL arasında bir kredi çekecekseniz de 24 ay vade ile ödeme planlaması yapabilirsiniz. Üstelik 100 bin TL üzerindeki kredilerde vade sayısı 12 aya düşürülüyor. Dolayısıyla çekeceğiniz kredi miktarına göre vade sayısı da şekillenebilmektedir. Üstelik faiz oranı konusunda avantajlı olmasından ötürü müşterilerinin dikkatini çeken bir banka haline gelmiştir.

Faiz Oranları İndirildi

Aralık ayından beri düşük faiz oranı üzerinden kredi vermekte olan HSBC, bu konuda geri adım atmıyor. Ocak ayında da düşürdüğü faiz oranı ile kredi vermeyi sürdürecek. Bireysel ihtiyaç kredisinde yüzde 2,23 faiz oranı ile kredi verileceği bilgisi iletildi. Son döneme damgasını vuran bankanın avantajlarından faydalanmak için şube, mobil uygulama, dijital bankacılık veya SMS gibi kanalları kullanabilirsiniz.