Bir dönem YouTube'da yayınlanan Konuşanlar adlı komedi programı, şimdi Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform olan Exxen'de yayınlanıyor. Exxen'de yayınlanan komedi talk show programı Konuşanlar, hız kesmeden kaldığı yerden Hasan Can'ın sunumu i

Bir dönem YouTube'da yayınlanan Konuşanlar adlı komedi programı, şimdi Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform olan Exxen'de yayınlanıyor. Exxen'de yayınlanan komedi talk show programı Konuşanlar, hız kesmeden kaldığı yerden Hasan Can'ın sunumu ile devam ediyor. Hasan Can'ın sunuculuğunu üstlendiği Konuşanlar programına konsept gereği her hafta yeni bölümde, farklı bir ünlü konuk oluyor. Konuşanlar programına katılan ünlüler de program akışına dahil olup sorulan soruları cevaplıyorlar. Soruları cevaplarken de bir yandan ünlü isimlere özel sorulan sorulara yanıt veriyorlar. Konuşanlar programına şimdilerde yeni dizisi başlayan ünlü güzel Hülya Avşar konuk oldu. Avşar kızı, Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programında sorduğu sorulara samimi yanıtlar verirken çarpıcı itiraflarda da bulundu. Çarpıcı açıklamaları ile gündeme oturan Hülya Avşar, özel hayatı ile ilgili bilinmeyen sorulara yanıt verdi. Hasan Can'ın programda sorduğu zor sorulara, Avşar kızı filtresiz olarak cevap verdi. Özel hayatı ile bir dönemler sık sık gündeme gelen ve yaptığı kadın erkek ilişkileri açıklamaları ile çok konuşulan Hülya Avşar'ın kendi özel hayatında nasıl birisi olduğunu da açıkladı. Hülya Avşar'ın uzun bir süredir adı aşk ile anılmıyor. Peki, Avşar kızının özel hayatında kim var ? Hülya Avşar'ın sevgilisi var mı ? Hülya Avşar'ın erkek arkadaşı kim ? Hülya Avşar'dan Konuşanlar programına özel samimi itiraflar...Başarılı sanatçı Hülya Avşar, yıllara meydan okuyan güzelliği ile Hasan Can Kaya'nın sunuculuğunu yaptığı Konuşanlar adlı programa konuk oldu. Exxen'de yayınlanan Konuşanlar adlı talk show programına konuk olan Avşar kızına pek çok soru soruldu. Hülya Avşar'a sorulan sorulardan en çok dikkat çeken ve uzun süre konuşulacak olanları ise özel hayatı oldu. Özel hayatı ile bir zamanlar sık sık gündeme gelen Hülya Avşar, uzun bir süredir sineye çekildi. Sinesine çekilen Hülya Avşar'ın hayatında biri olup olmadığı, sevgilisi var mı yok mu merak edildi. Bunun yanında Hülya Avşar kendisi ile ilgili ve özel hayatı ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Özel hayatı ile ilgili yaptığı açıklamalar oldukça konuşulacağa benziyor.Hülya Avşar, Hasan Can Kaya'nın Exxen'deki Konuşanlar programında özel hayatıyla ilgili şaşırtan açıklamalar da bulundu. Hasan Can'ın Hülya Avşar'a sorduğu özel hayatı ile ilgili sorulara, Avşar kızı samimi itiraflarda bulundu. Hülya Avşar: "İlişkide baskın değilim, yapılan baskıyı kabul etmiş görünürüm. O konuda sahtekarın tekiyim." diyerek izleyenleri oldukça şaşırttı.

Bu sözlerine, "Karşımdaki mutlu olsun diye kendimden olmayan şeyler yaparım. Ama hepsi yalan!" sözlerini ekledi. "Bir-iki sene geçince gerçek kimliğim ortaya çıkar. Çünkü sıkılmaya başlarım." açıklamalarıyla adeta izleyenlerin ağızlarını açık bıraktı. Açıklamaları ile şaşırtan Hülya Avşar, ilişkide rol yaptığını ve sırf ilişki yürüsün diye oynadığını söyledi. Yaptığı bu oyunlara ise sahtekarlık dedi.

Hülya Avşar'a erkeklerde bulunan hangi özelliklerin en çok kendisini çektiği sorusu sorulduğunda ise; "Erkekte ilgimi çeken şeyler espri kabiliyeti, dişler ve tırnaklar." açıklamasını yaptı. Avşar kızının Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programında yaptığı açıklamalar çok konuşulacağa benziyor.