Hyundai Elantra'nın güncel fiyatlarıyla ilgili merak edilenler aktarıldı. Mart ayı sona ermek üzere ve otomobilin kaç TL'den satıldığı soruluyor. Hyundai Elantra'nın donanım paketleri ve özellikleri de yazımızda...

Hyundai'nin Elantra modeli, fiyatının yanı sıra üst düzey güvenlik özellikleri ile de farkını ortaya koyuyor. Bu nedenle aile araçları arasında da sık tercih edilenler arasında girdi. Otomobil satın alma planınız var ise fiyat listesini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Şeritte kalma, araç parkı, ön çarpışma engelleme gibi özelliklerle birlikte asistan uygulamasının faydaları sizleri bekliyor. Peki Mart ayının son günlerinde bu araç ne kadara satılıyor.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Üç Farklı Donanım Paketi Var!

Hyundai Elantra'nın üç farklı donanım paketi bulunuyor. Style, Style Comfort ve Elite donanım paketleri üzerinden sizler de dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Sahip olunan özelliklere göre fiyatları ve donanım paket isimleri değişkenlik gösteriyor.

hyundai-2

Hyundai Elantra Otomobil Fiyat Listesi Güncel

1.6 MPI 123 PS Style    Benzin    Manuel        744.000 TL
1.6 MPI 123 PS Style Comfort    Benzin        830.000 TL
1.6 MPI 123 PS Elite    Benzin    CVT     998.000 TL