Hyundai çıldırdı, araçlar bedavaya satılığa çıkarıldı. Vatandaşlar yerinde duramıyor, Hyundai mağazalarına akın ediliyor.

Hyundai en popüler araçlarını 325 bin TL standartlarında satılığa çıkardı. Kişilere özel olanaklar dahilinde sunulan imkanların her geçen gün genişletilmesiyle beraber Hyundai araç sahipleri ayrıcalıklı hizmet olanaklarından faydalanmış oluyor. Yükselen enflasyon oranlarıyla beraber son günlerde ikinci el araç piyasasında hareketli günler yaşanıyor.

Bunun yanında sıfır otomobil piyasasında da çok büyük indirimler yaşanıyor. Ünlü otomobil markalarının yaptığı bu indirimler çok da azımsanacak cinsten değil. İşte Hyundai’nin bu kampanyasında indirim miktarı 325 bini buluyor! Bu kampanyanın detayları geliyor! 

Kısıtlamalar Etkisini Gösteriyor!

Bakanlık tarafından denetimlerin artırılmasıyla beraber galerilere 6000 kilometre sınırlaması gelmişti. Bu sınırlamayla beraber kişiler ayrıcalıklı bir hizmet olanağından faydalanarak avantajlı bir hizmet standartları dahilinde imkanlarından faydalanıyorlar. Hyundai Bayon 1.4 MPI 100 PS Jump araçları 325 bin TL bandından piyasada alıcılarını bekliyor. Bu araçlara sahip olmak isteyenler Hyundai’nin sunduğu kampanyayı inceleyerek bu araçları satın alabilirler.

Banka 1900 TL'yi Her Ay Ödüyor! Çok Değil Ufak Meblağlarda Bile Yüksek Ödemeler Başladı! Banka 1900 TL'yi Her Ay Ödüyor! Çok Değil Ufak Meblağlarda Bile Yüksek Ödemeler Başladı!

%35 Düşüş Yaşandı!

Sıfır araç sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren haberin detayları Hyundai mağazaları müdürlüğünden geldi. Güney Koreli Hyundai markası her açıdan sizlere en iyiyi sunmayı başarıyor, böylelikle sizlere uygun fiyatlardan hizmetler sunarak sınırsız bir hizmet olanağını sizlere vadediyor. Son günlerde piyasalarda yaşanan fiyat düşüşlerinden en çok etkilenen markaların başında Hyundai marka araçlar geliyor. Markanın araçları kilometre sınırlamaları ve ÖTV indirimleriyle beraber yaklaşık %35 oranında düşüş yaşadı.

Yaşanan düşüş çizelgesiyle beraber 325 bin TL bandında bir indirim olanağından kişiler yararlanması bekleniyor. Kişilere özel olanaklar ve seçim imkanları sunan Hyundai marka araçlar son günlerin en popüler araçları arasında bulunuyor. Araçların kalitesi her açıdan sizlere en iyiyi sunmayı başarıyor.

Böylelikle kişiler bu araçlarla ayrıcalıklı bir hizmet imkanından faydalanma fırsatlarına sahip oluyorlar. Hyundai marka otomobil devi sunmuş olduğu geniş konseptli hizmet olanaklarıyla böylelikle her açıdan en iyiyi sizlere sunmayı başarıyor. Markanın sunmuş olduğu imkanlar sınırsız olanaklar dahilinde kişilere sunulan geniş standartlardaki indirim hizmetleridir.