IBAN numarasına 5000 TL ödeme yattı! Kontrol edin

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruyla birlikte nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte 5000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. QNB Finansbank yapmış olduğu yeni kampanyada banka müşterisi olan kişilere iban numaraları üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi ödemeleri vermektedir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 5000 TL'ye kadar ödeme almak için başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor ve kredi onayı almanız gerekiyor. 

5000 TL BAŞVURU

Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak! Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak!

QNB Finansbank üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, 5000 TL kredi almak için şubelere gitmeden hep onay alıp almadıklarını öğrenebilmektedirler. Başvuru gerçekleştirmek için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda kredi işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz. 

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulamada, kredi puanı yüksek olan vatandaşlar, nakit kredi ödemesi alabilecek ve onaylanan kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalarda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara banka, belirli şartlar dahilinde ödeme gerçekleştirmektedir. 

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde 50 30 numarası haricinde mobil uygulama üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Sadece 5000 TL değil, daha yüksek limitlerde de Finansbank, üzerinden kredi kullanmanız mümkün olmakta olup, yüksek limitli kredilerde 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli kredi paketlerinden bir tanesini seçebilirsiniz.