Tuzak Dizisi Direniyor! Final Yapacak mı?

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı! Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı!

Televizyon ekranlarında Çarşamba akşamları dizi saatlerinden daha geç bir saate alındıktan hemen sonra tuzak dizisinin acaba final yapacak mı soruları akıllara gelmişti. Ancak final yapma durumu oluşmamıştı. TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın dizinin final yapmayacağı yönünde ve devam edeceği yönündeki duyuruları tüm iddiaları boşa çevirmişti.

 Bu gelişmesinin hemen ardından ise geçtiğimiz hafta gün değişikliği kararını takipçileriyle paylaştı. Tuzak dizisinde birbirinden ünlü oyuncular ayrı performansları ile diziye adeta değer katıyor. Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut ve Rıza Kocaoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer almış olduğu tuzak dizisi bundan sonra perşembe akşamları izleyenlerle buluşturulacak.

Tuzak Dizisi Perşembe Akşamı Yayınlanacak

 Tuzak dizisi gün değişikliği kararı yine artık Perşembe akşamı televizyon ekranlarında akşam saat 20.00’da izleyenlerle buluşturulacak. Çok büyük ilgi gören Tuzak dizisi ile ilgili alınmış olan hem devam kararı hem de gün değişikliği kararı neticesinde reyting alma çabasının da olmadığı anlamını taşıyor. Dizinin ise bu bölümlerden sonra çok büyük bir çıkış yapmasının zor olduğu düşünülüyor.

TV8 yönetim kurulu dizinin izleyenlerine kendi kanalına çekmek istediği için mi bilinmiyor ancak tuzak dizisinde reytingleri çok düşük olsa da final yapmama kararı alarak yoluna devam edecek. Yapımcı koltuğunda Acun medyanın olmuş olması bir şirket içi proje olma niteliği taşıması da tuzak dizisinde maliyetlerin çok fazla arttırmadan devam etme ihtimalini de arttırıyor.

Bu kadar çok dizi çeşitliliği artmışken izleyici sadakatini sağlamak önceki yıllara oranla daha da zorlaştı. Bir diziye büyük bir çaba içerisinde ve büyük bir reklam vererek yayını alıp daha sonradan çok büyük beklentiler içerisine sokup akabinde çok kısa bir süre içerisinde de final yapma kararı izleyiciler de çok fazla mutsuzluğa yol açıyor.