2017 yılında evlenen ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile mimar Mihre Mutlu Çelikkol boşandı. Tek celsede boşanan çiftin iki yaşında Ali adında bir oğlu da var. Çiftin neden boşandığı merak konusu oldu.

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile mimar Mihre Mutlu Çelikkol 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Çiftten kötü haber geldi. Çelikkol çifti beş yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. Ünlü çiftin iki yaşında Ali adında bir çocukları da var. Bir süredir evliliklerinde sorun olan çift çıkan haberler karşısında sessiz kalmıştı. Çiftin neden ayrıldığı merak konusu oldu.

Saray'ın Suyu Nereden Geliyor? Himalayalar'dan 2 Fransa'dan 6 Uçak Su Geldiği Doğru mu? Erdoğan Hangi Suyu İçiyor? Saray'ın Suyu Nereden Geliyor? Himalayalar'dan 2 Fransa'dan 6 Uçak Su Geldiği Doğru mu? Erdoğan Hangi Suyu İçiyor?

4_1280x720-6

İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol Boşandı!

40 yaşındaki başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol son zamanların en çok konuşulan ünlü isimleri arasında yer aldı. Muhteşem İkili, İffet, Siyah Beyaz Aşk ve Mahrem gibi başarılı projelerde yer alan İbrahim Çelikkol performansı ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Çelikkol en son başrolünü ünlü oyuncu Demet Özdemir ile paylaştığı ve TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde canlandırdığı Mehdi rolü ile adından bahsettirmişti. Başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol şimdilerde ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alıyor.

2017 yılında ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile mimar Mihre Mutlu Çelikkol nikah masasına oturmuştu. Çelikkol, Nisan 2017 tarihinde eşi Mihre’nin ailesinin bulunduğu Samsun’a giderek ailesinden istemişti. Ardından çift evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı. Çelikkol çifti bir ay sonra sessiz sedasız bir şekilde evlenmişti. Çelikkol, müjdeli haberi sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaşmıştı. Başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol, Knidos Deveboynu Feneri’nde çekilen düğün karelerini “Bütün medeniyetlerin şahitliğinde evet” notu ile Instagram hesabından paylaşmıştı.  

6_1280x720-4

İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol Neden Boşandı?

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’un 2017 yılında evlendiği mimar eşi Mihre Mutlu Çelikkol güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Mihre Çelikkol güzel oyuncu Fahriye Evcen’e benzerliği ile dikkat çekiyor. Mimar Mihre Mutlu Çelikkol güzelliği ile görenleri adeta büyülüyor.

Oyunculuğu ile sürekli gündemde olan İbrahim Çelikkol bu defa kötü bir haber ile gündemde yer alıyor. Bir süredir evliliklerinde sıkıntılar yaşayan İbrahim ve Mihre Çelikkol çiftinden kötü haber geldi. Evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Çelikkol çiftinin yakın dostları araya girmesine rağmen ikili tek celsede beş yıllık evliliklerini bitirdi. Bütün çabalara rağmen İbrahim ve Mihre çiftinin kararı değişmedi.