Kocaelispor Erzurumspor arasında oynan maçta İbrahim Erkal Canısı şarkısı çalınınca kavga çıktı! İbrahim Erkal neden TT oldu? İbrahim Erkal kimdir?

Eski Fenerbahçe Başkanı İşçileri Tokatladı! İşçilere Saldıran Tahsin Kaya Kimdir? Kayalar Holding'de Neler Oldu? Eski Fenerbahçe Başkanı İşçileri Tokatladı! İşçilere Saldıran Tahsin Kaya Kimdir? Kayalar Holding'de Neler Oldu?

Kocaelispor ile Erzurumspor maçında İbrahim Erkal'a saygısızlık ettiniz kavgası çıktı!

Twitter'da İbrahim Erkal neden TT oldu? İbrahim Erkal Canısı şarkısı ile kim kime terbiyesizlik yaptı? İbrahim Erkal'a kim saygısızlık yaptı?

Kocaelispor ile Erzurumspor arasında oynan maçta devre arasında geçtiğimiz senelerde kaybettiğimiz ünlü türkücü İbrahim Erkal'dan Canısı şarkısı çalındı. Şarkı yayınlanır yayınlanmaz tribünlerde kavga çıktı ve şarkı kapatıldı. 

Kocaelispor ile Erzurumspor sosyal medaydan konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Dadaşlar taraftar grubu Twitter'dan "Dün oynadığımız Kocaelispor maçında stadyum da çalınan İbrahim Erkal şarkısına 3-5 kendini bilmez çapulcunun yaptığı terbiyesizliği tabi ki Kocaelispor camiasına mal edemeyiz ama dün yaşananlar büyük Erzurumspor camiasını üzmüştür." diye yazdı. 

Erzurumspor'da Twitter hesaplarından "İbrahim Erkal onurumuzdur! O'na saygısızlık Erzurum’a saygısızlıktır. Canısı ve diğer tüm eserleriyle gurur duyduğumuz sanatçımız İbrahim Erkal, Erzurum var oldukça şarkılarıyla yaşayacaktır. Sevgisini kalbimize nakşettiğimiz ozanımızı rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz." diye yazdı.

Kocaelispro taraftarları da saygısızlık nedeniyle asla çalınmadığını her zaman çaldıklarını Erzurum'un olayı buraya çekerek gailniyete gölge düşürerek acıtasyon yaptıklarını iddia ettiler.