Akbank'ın sunduğu faizsiz kredi fırsatına ilgi büyük. İhtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız 10.000 TL'niz anında hazır. Birkaç gün sonra kampanya sona erecek. Sıfır faizli kredi için nasıl başvuru yapılacak? İşte kredi kampanyasının detayları...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Akbank'ın müşterilerine 10 bin TL'lik faizsiz kredi vereceği haberi büyük ses getirdi. Bir süredir aktif olarak devam eden kampanyanın son günlerine geldik. Eğer işlem sağlamazsanız faizsiz kredi imkanını kaçırabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Nasıl Çekilir?

Akbank'ın mobil uygulamasını indirerek müşterisi olursanız faizsiz kredi için işlem sağlayabilirsiniz. Bankalar genel olarak faizsiz nakit avans adı altında bu ödemeyi sağlamaktadır. Kampanyada son tarih belli oldu.

14 Nisan'da Sona Erecek!

Akbank'ın kampanyası 14 Nisan 2023 tarihinde sona erecektir. Bir süredir devam eden bu kampanyayı kaçırmamak için sizlerin de işlem yapması gerekiyor. Mobil uygulamayı indirenlerin ilk defa Akbank müşterisi olması şartı koşuluyor. Daha fazla detaya sahip olabilmek adına bankanın resmi internet sitesindeki detaylı yazıyı da okuyabilirsiniz. İhtiyaç kredisi arayışında iseniz sizler de bu ödemeleri değerlendirebilirsiniz.