Manchester City'nin yıldız futbolcularından İlkay Gündoğan'dan çarpıcı açıklamalar geldi.

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City'de forma giyen Türk futbolcu İlkay Gündoğan'dan çarpıcı açıklamalar geldi. İlkay Gündoğan "Galatasaray'ın 2000'de kazandığı UEFA Kupası'nı asla unutmayacağım. Kusura bakmayın ama bu UEFA Kupası'ydı" dedi.

İlkay Gündoğan, "Ailem büyük Galatasaray taraftarı. 2000 yılındaki UEFA Kupasında amcam gözyaşlarına boğuldu. Kusura bakmayın ama bu UEFA Kupası'ydı" açıklamasında bulundu.

İngiltere Premier Lig'de top koşturan Türk asıllı Alman futbolcu İlkay Gündoğan, Galatasaray taraftarı olduğunu gizlemedi.

İlkay Gündoğan "Galatasaray'ın 2000'de kazandığı UEFA Kupası'nı asla unutmayacağım, 9 yaşındaydım. Fenerbahçeli annem dışında bütün ailem Galatasaray taraftarı. Hepimiz fnali izliyorduk ve Arsenal'ı yendiğimizde benden 6 yaş büyük amcam gözyaşlarına boğuldu. Bir bebek gibi ağlıyordu. UEFA Kupası'nın alındığı an, en büyük çocuk anılarımdan biriydi, kusura bakmayın ama bu UEFA Kupası'ydı." dedi.

Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi! Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi!

İlkay Gündoğan "UEFA Kupası benim için bu kadar özelken Şampiyonlar Ligi'nin ne anlama geldiğini hayal edebiliyor musunuz? Daha sonra Şampiyonlar Ligi'nde oynamaya başladığımda benim için anlamın hayal edebiliyor musunuz? " dedi.