Sıfır ve ikinci el taşıt kredisinde ING Bank önemli bir kampanyaya imzasını attı. Eğer uygun ödeme planlı kredi çekerek taşıt sahibi olacaksanız 1,49 faiz oranından başlayan kampanyayı kaçırmayın. Bankanın son fırsatları iletildi.

Vakıfbank anında kredi başladı! 10 bin TL ve 50 bin TL araasında gelir belgesiz kredi alın! Vakıfbank anında kredi başladı! 10 bin TL ve 50 bin TL araasında gelir belgesiz kredi alın!

ING Bank'ın sıfır ve ikinci el araç kredileriyle ilgili güncel fırsatlar açıklandı. Otomobil satın alacaklar bu habere dikkat etmeli. Çünkü düşük faiz oranıyla çok daha rahat kredi ödeme planı oluşturabilirsiniz. 48 aya kadar vade seçeneği sunulduğu için de müşterilerin kredi yükü hafifliyor.
Taşıtta Faizler Düştü!
ING Bank'ın taşıt kredisindeki kampanyasında güncel ödeme planı, faiz oranı ve vade sayısı da aşağıda yer almaktadır:

kredihesplama

Araçlarda Faiz Oranı Yüzde Kaç?

Sıfır araç kredisinde faiz oranı %1,49 olarak açıklandı. Uygun faiz oranlarını değerlendirmek isteyenlere özel kredi örneği verelim. 12  ay vadeli 50 bin TL kredi çekmeniz durumunda 4688 TL taksit ödeyeceksiniz. Eğer 12 ay yerine 48 ay vadeli kredi çekerseniz de aylık 1796 TL taksitle kredinizi geri ödeyebilirsiniz. 

Eğer kampanya ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz sizler de internet bankacılığı, mobil uygulama ve banka şubeleri üzerinden kafanızdaki soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Her türlü durum için kredi paketleri ING Bank üzerinde yer alıyor.