ING Bank yeni müşterilerine düşük faizli kredi ile birlikte 20 bin TL veriyor. Uygun taksitlendirme seçenekleri ise dikkat çekmekte. ING Bank'ta nasıl hesap oluşturulur? ING Bank kayıt ve müşteri olma işlemi...

ING Bank, yaptığı kampanya ile birlikte yeni müşterileri bankaya çekiyor. Çünkü düşük faizli kredi fırsatını sunuyor. Eğer nakit ihtiyacınız var ise bu şekilde karşılayabilirsiniz. Peki ING Bank'ın aradığı tek şart bankaya üyelik sağlamak mı? İşte bu konuda detayları ve bankanın resmi duyurusunu paylaşacağız.

0,99 Faiz Oranlı Kredi Hazır!

ING Bank, internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada "İlk kez ING’li olacak müşterilerimize özel kampanya! 20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, %0,99 oranında yansısın. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 2.000 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapmanız yeterli" ifadesi kullanıldı.

20bntlkredi

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

ING Bank Hesap Oluşturma İşlemi

ING Bank'a nasıl katılırım veya nasıl hesap oluştururum diye merak ediyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. ING Bank'ın mobil uygulamasını indirin ve müşteri olma seçeneğini seçin. Giriş kısmındaki bu işlemden sonra gerekli bilgileri doldurmanızla beraber çeşitli onaylama seçenekleri üzerinden kaydınızı tamamlayın.