Emekli maaşına gelen zam sonrasında ING Bank'ın promosyon kampanyası büyük ilgi gördü. Çünkü artan maaşla birlikte promosyon ödemelerinde üst sınıra ulaşmak kolaylaştı. Peki ya güncel olarak ING Bank, emekliye en fazla ne kadar ödüyor?

ING Bank'ın emekli maaş promosyonu gündem oldu. Emekli maaş zammıyla birlikte bu detaylar kesinleşti. Şimdi ise hangi gelişmelerin yaşanacağı merakla bekleniyor. ING Bank'tan promosyon ödemesi almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Böylelikle fırsatı sizler de değerlendirebilirsiniz. 3500 TL'den fazla maaş alanlara özel 7500 TL'ye kadar promosyon ödemesi.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

7500 TL Birkaç Günde Hesabınızda!

ING Bank, emekli promosyon kampanyası kapsamında birkaç gün içerisinde ödemenizi sağlıyor. Bu sayede promosyonunuz kısa sürede banka hesabınızda olacak. Gerekli anlaşma sağlandığı vakit bankanın ödemeyi yapma süresi gerçekten de uzun değil.

ING Emekli Promosyonları 2023

ING Bank, emekli maaşı 3500 TL'ye kadar olanlara 4500 TL promosyon verecek. 3500 - 7500 TL arasında emekli maaşı alanlara ise 5250 TL ödeyecek. 7500 - 10.000 TL arasında maaş alanlara 6750 TL emekli promosyonu verilecek. Son olarak 10 bin TL ve üzeri emekli maaşı alanlara ise 7500 TL'lik ödeme yapılması planlanıyor. Başvuru yapılması halinde kısa süre içerisinde ödemeniz hesabınıza tanımlanacaktır. Üstelik emeklilere sunulan fırsatlar 2023 yılında da devam edecek.

2023'te Promosyona Zam Gelir mi?

Emekli promosyonun bu yıl içerisinde zam gelmesi bekleniyor. Çünkü emekli maaşı arttı ve bu konuda bir düzenleme yapılması şart. Bankalardan tek tek adımlar gelecektir. Emekli maaşın yanı sıra asgari ücret, memur ve sosyal destek ödemelerinde de ciddi bir artış yaşandı.