İNG ve Finansbank SMS ile anında onay verilen 150.000 TL nakit kampanyasını açıkladı. Başvuru yapacak olan kişilere İNG ve Finansbank bağlamında işlem yapacak.

İNG ve Finansbank SMS ile anında onay verilen 150.000 TL nakit kampanyasını açıkladı... Başvuru yapacak olan vatandaşlara İNG ve Finansbank prosedür yapacak. İNG ve Finansbank bağlamında SMS ile kredi müracaatı yapacak olan vatandaşlara 150.000 TL'ye kadar nakit kampanyası başladı. Nakit gereksinimi olan şahıslara müracaat yapacak olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli ve 3 sene vadeye kadar kredilerini hesaplarına attılar. 

Finansbank kredilerinde müracaat SMS ile internet üzerinden basitçe yapılıyor. İNG bankası da yaptığı açıklama da kredi alacak şahıslara SMS ile netice vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ile bu iki bankanın kampanyalarına katılarak prosedür yapılabilir acil ihtiyaçlarınız amacıyla kredi kullanabilirsiniz.

İNG ve Finansbank Başvurusu Nasıl Yapılır? 

İNG ve Finansbank üstünden tüketici kredisi müracaatı yapacak olan kişiler, banka kredi şartlarına uygunsa anında SMS atabilirler. Banka kredi notu 1100 ve üstünde olan bireylerin başvurularını hesaplarına atmaları halinde mobil uygulamadan prosedür yapmaları gerekmektedir. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Size ideal olan bankadan yaptığınız kredi müracaatı 150.000 TL'ye kadar değerlendirme yapılacaktır. Kredi alacak vatandaşlar başvurularını süratli bir şekilde yapabilmektedirler. SMS ile onay alan şahıslar en yakın banka şubesine giderek bu bankadan SMS ile kredi onayı olduğunu söylerse yalnızca kimlikleri ile eş güdümlü müracaatını yaparak kredi kullanabilirler. 

Bu iki banka ilaveten emekli olan vatandaşlar da destek oluyor. Emekli maaşını bankadan alan şahıslar, başka bankalardaki olan bütün borçlarını da kapatarak yüksek limitli krediler alabiliyorlar. İNG ve Finansbank güncel faiz oranlarını öğrenmek amacıyla bankaların resmi internet sitelerine giriş yapabilirsiniz.