Yeni yıla harika kampanyalarla giren İNG bank çekilişe katılan kişilere hediye olarak iPhone 14 Pro 128 GB hediye edeceklerini duyurdu. İşte detaylar…

Yeni yıla harika kampanyalarla giren İNG bank çekilişe katılan kişilere hediye olarak iPhone 14 Pro 128 GB hediye edeceklerini duyurdu. İşte detaylar…


2023 yılının ilk günlerine umut, sevgi ve mutlulukla girmenin heyecanı ile İNG banktan harika bir kampanya geldi. Çekilişe katılan kişiler kampanya kapsamında İphone 14 Pro 128 GB telefona sahip oluyor. Vatandaşlar kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı.

1200x627-ing-bank-calisma-saatleri-2020-ing-bank-saat-kacta-aciliyor-kapaniyor-ve-kaca-kadar-acik-acilis-kapanis-saati-1579957677839


İNG’den Müşterilerine Müjde!


Küresel piyasalarda yaşanan yüksek enflasyon ile mücadele ülkemizde de devam ediyor. Apple’ ın yeni modellerinden olan İphone 14’ a herkes sahip olmak istiyor. Ancak hem kur hareketlerinden kaynaklı hem de diğer ekonomik olumsuzluklardan kaynaklı ülkemizde bu telefonu almak oldukça zor bir hal aldı. Dolayısı ile vatandaşlar daha uygun fiyatlarla yurt dışında İphone 14 alıp pasaport üzerinden ya da yasal başka yollar ile telefonu satın alıp kullanabiliyor.


Ekonomik zorlukları düşündüğümüz zaman bugün orta gelirli bir vatandaşın bu telefonu alıp kullanması kolay değil. Bu kapsamda ING bank öyle bir kampanya hazırladı ki çekilişe katılan kişilere İphone 14 pro 128 GB hediye edeceklerini açıkladı. Kampanyanın detaylarını merak eden kişiler çekilişi araştırmaya başladı. Bu kapsamda haberimizde bütün detayların yer aldığını ifade edebiliriz. 

iphone-14-pro_overview__e414c54gtu6a_og


Yeni Yıl Hediyesi Olarak iPhone 14 Pro 128 GB!


Yeni yılın ilk günlerinde iPhone 14 Pro 128 GB telefon kazanabilirsiniz. İNG bankın bu doğrultuda hazırladığı kampanyanın şartını sağlayan kişiler yararlanabilecek. Vatandaşlar kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı. İNG bankın kendi sitesinde yer alan kampanyanın detaylarına baktığımız zaman “yeni yılın en şanslıları ING Mobil’liler olsun diye, 3 kişiye iPhone 14 Pro 128 GB hediye” şeklinde yayımlandığını görüyoruz.

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!


Peki bu kampanyaya nasıl başvuru yapılır ve şartları nelerdir diye sorduğumuz zaman: 12.12.2022 – 15.01.2023 tarihleri arasında ING mobil üzerinden Kampanyalar kısmından yeni yıl kampanyası kısmından çekilişe katıla basarak başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Ayrıca 15 Ocak 2023 tarihine kadar her hafta kampanyaya katılarak da çekilişte şansınızı arttırabiliyorsunuz. Burada kampanyaya katılım haftalık olacak şekilde yani pazartesinden pazara bir defa çekiliş hakkı ile en çok beş çekiliş hakkı ine sınırlandırılmıştır. 


ING mobil üzerinden belirtilen adımların ardından kampanyaya başarılı bir şekilde katılım sağlanabilmesi için çekilişe katılım onayının verilmesi lazım. Burada dikkat edilecek temel hususlardan bir tanesi de müşteri numarası, isim soy isim ve şehir bilgilerinden birinin eksik olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde çekiliş hakkı verilmeyecek ve kampanyadan yararlanılamayacaktır. 


Kampanya kapsamında hazırlanan çekilişte üç kişiye birim fiyatı 39,999 TL olan iPhone 14 Pro 128 GB hediye edileceği verileceği belirtildi. Ayrıca kampanya duyurularında kullanılan ikramiyenin görseli ve hediye edilecek ikramiyenin özellik ve renklerinde farklılık olabilir.

Çekiliş 6 Şubat 2023 tarihinde saat 11.00’ da sitede yer alan bilgi kapsamında “U2 tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. NO:4-A Beyoğlu- İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak” düzenleneceği belirtildi. Bu doğrultuda çekiliş sonuçları da 9 Şubat 2023 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısı’nda yayımlanacağı da ifade edildi. 


Çekilişe katılan kişinin kazanması durumunda adres bilgileri bilinmiyor ya da eksik ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Dolayısı ile bilgilerin doğru girilmesi bu açıdan önemlidir. ING sitesinde yer alan bilgiye baktığımızda asillerin 24 Şubat 2023 tarihine kadar yedeklerin ise 11 Mart 2023 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgilerini teslim etmesi gerekmektedir. İstenilen belgeler belirtilen tarihlerde verilmez ise hediyeyi alamayacaklardır.