İnstagram çöktü mü? 3 Mart 2020 İnstagram neden hareket etmiyor. En çok kullanılan sosyal medya uygulaması İnstagram'a neden girilmiyor.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

İnstagram çöktü mü? 3 Mart 2020 İnstagram neden hareket etmiyor. En çok kullanılan sosyal medya uygulaması İnstagram'a neden girilmiyor. 3 Mart kötü bir haber mi sorusuyla İnstagram'a ne oldu, İnstagram'a neden girilmiyor sorusu cevap arıyor. Peki instagram Türkiye'de mi dünya genelinde mi çöktü.İnstagram çöktü mü? 3 Mart 2020 neden yavaş!İnstagram uygulaması, Whatsapp'la beraber yavaşlayınca İnstagram çöktü mü? İnstagram kapatıldı mı yorumlarını beraberinde getirdi. Facebook'a ait olan İnstagram ve Whatsapp aynı anda çok yavaşlaması ve çökmesi, Twitter'in ayakta durması sebebiyle herhangi bir müdahale söz konusu değil. Facebook'a ait olduğu için, İnstagram ve Whatsapp girişlerinde yavaşlamalar mevcut. Tahmin ediliyor ki hem İnstagram hem Whatsapp tarafında bir güncelleme mevcut.Bazı yerlerde var bazı yerlerde yok!İnstagram 3 MArt 2020 tarihinde sunucu bazlı problem olduğu düşünülüyor. Özellikle Türkiye'de bazı yerlerde çok hızlı hareket eden İnstagram, bazı yerlerde hiç hareket etmiyor. Bu sebeple bölgesel olarak yavaşlamalar mevcut olduğu için Türkiye tarafından yavaşlama söz konusu değil. İnstagram birazdan tamamen ya gider ya düzelir. Ancak sorun Türkiye'den kaynaklanmadığını dile getirelim.Korku doluyuz!Özellikle Whatsapp ve instagram aynı anda yavaşlayınca oldukça korku duyuyoruz. Ancak şu an için korkulacak bir durum söz konusu değil.