Whatsapp çöktü mü? Whatsapp neden yavaş? 3 Mart 2020 Whatsapp neden yavaş. Whatsapp'da Twitter, instagram, Facebook ve Youtube sonrası yavaşlayan ve zor hareket eden uygulamalar arasında.

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp neden yavaş? 3 Mart 2020 Whatsapp neden yavaş. Whatsapp'da Twitter, instagram, Facebook ve Youtube sonrası yavaşlayan ve zor hareket eden uygulamalar arasında. Whatsapp tamamen çökmedi ancak çok yavaşladı. Whatsapp'da resim ve videolar gitmiyor.Whatsapp çöktü mü? 3 Mart 2020İlk olarak İnstagram, Youtube, Facebook ve Twitter çökmesi sonrası tek kalan haber alma uygulaması olan Whatsapp'da çok yavaşladı. Whatsapp neden yavaş? Whatsapp yazdıklarım gidiyor mu ve Whatsapp resim ve videolarım gitmiyor yorumları sonrası Whatsapp'da yavaşlama mevcut. Whatsapp ne zaman düzelecek?Whatsapp en çok ayakta kalan uygulamalar arasında yer alıyor. Whatsapp ne zaman düzelir, Whatsapp ne zaman kendine gelir hiç bir bilgi yok. Whatsapp'ı hızlandıracak ve hızlı giriş yapacak bir uygulama da yok. Whatsapp düzelme tarihini net olarak veremiyoruz.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek


Whatsapp çok yavaş ancak resim ve video gitmiyor!Whatsapp'da yazdıklarınız gidiyor. Whatsapp oldukça yavaş ve resim video problemi mevcut. Resimler ve videolar gitmezken Whatsapp'da yazdıklarınız geç de olsa gidiyor. Whatsapp'da sadece yavaşlık mevcut.Whatsapp Web tamamen çökerken, Whatsapp çok zor olsa da hareket ediyor.