Sosyal medya platformu instagram'da hesaplar bir anda askıya alındı! Peki instagram çöktü mü? instagrama ne oldu? Kapanan instagram hesapları nasıl geri alınır? instagram hesaplar neden kapandı?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram hesap askıya alındı sorunu nedir?

İnstagram'a ne oldu? Fotoğraf ve video paylşaım platformu olan instagram'da 31 Ekim 2022 Pazartesi saat 17.00 sularında problemler yaşanmasının ardından twitter'da kullanıcılar nedenini araşırmaya başladı.

Hesaplarına giren kullanıcılar instagram hesaplarının askıya alındığını göründü. Uygulamaya giren kullanıcılar Hesabınız askıya alındı hatası ile karşılaştı. Peki İntstagram uygulamasına ne oldu?

İnstagram askıya alınan hesaplar kurtarırlır mı? İnstagram hesap askıya alındı sorunu düzelecek mi? İnstagram hesap askıya alındı neden?

İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı? İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı?

İnstagram uygulamasına giren kullanıcılar hesap askıya alındı uyarısı ile neye uğradığını şaşırdı. Arama motorlarında kimlerin İnstagram hesapları neden askıya alındı araştırılmaya başlandı.

İnstagram düzeldi mi?

İnstagram hesap askıya alındı sorunu hala devam etmekte olup nedeni hala açıklanmadı. Ayrıntılar geliyor..