Son Dakika Twitter, İnstagram, Facebook ve Youtube neden girmiyor. 3 Mart 2020 pazartesi Twitter çöktü mü? Facebook çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Youtube çöktü mü? Sosyal medyaya erişim kısatlandı.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Son Dakika Twitter, İnstagram, Facebook ve Youtube neden girmiyor. 3 Mart 2020 pazartesi Twitter çöktü mü? Facebook çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Youtube çöktü mü? Sosyal medyaya erişim kısatlandı. Twitter ne zaman girecek, Facebook ne zaman girecek? İnternet neden yavaş sorusu cevap arıyor. İnternet neden yavaş? Twitter, İnstagram, Facebook ve Youtube çöktü mü neden girmiyor?3 Mart 2020 internet neden yavaş?3 Mart 2020 internet yeniden yavaşladı. Geçtiğimiz günlerde yavaşlayan internet sonrası bugün yavaşlama sebebi ne? İnternet 3 Mart 2020 salı günü neden yavaşladı?Geçici olarak kapatıldı!Twitter, Youtube ve Facebook İdlib'de yaşanan son olaylar doğrultusunda geçici olarak dezenformasyon önlenmesii amacıyla erişimin geçici olarak kapatıldığı bildirildi. Yalan haberlerin çoğalması nedeniyle internette yavaşlamalar oluyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone internetleri de yavaşladığı bildirildi.İnternet neden yavaş?İnternet neden yavaş sorusu cevap arıyor. İnternet sosyal meyda da hareket etmiyor. Peki internet ne zaman düzelecek. 28 Şubat instagram'a erişim kapatılmıştı. Twitter'a erişim kapatıldı. Youtube erişim kapatıldı ve Facebook'a erişim kapatıldı. İnternet yavaşlığı diğer sitelere girişlerde sorun yok ve giriyor. Yavaşlık sadece sosyal medya sitelerinde var. İnternet ne zaman düzelecek merakla bekleniyor.Twitter, Youtube, Facebook ve İnstagram erişim kapatıldı!Türkiye'de Twitter, Youtube, Facebook ve instagram erişim kapatıldı. Ne zaman girilecek merak ediliyor. Özellikle Türkiye'nin bir çok yerinden F-16'ların kalkması nedeniyle çarpışmalar ne boyutta bilinmediği için sosyal medyaya erişim yok. Türkiye Suriye'den de çekilmeyeceği öğrenildi.Twitter, Youtube, İnstagram, Facebook ne zaman girilecek?Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sosyal medyaya erişim tamamen kapatıldı. Geçici olarak kapatılan Twitter, Facebook, Youtube ve İnstagram henüz giriş sağlanamıyor. Ne zaman giriş yapılacağı henüz belli değil. Bir bilgi gelir elmez sizlere bilgilendirme yapılacak. 28 Şubat Youtube çökmüştü, instagram çöktü, facebook çöktü ve twitter çöktü düzeltilmesi için çalışmalar sürüyor.3 Mart 2020 internetin yavaşladığı bilgileri geliyor. Ancak konuyla ilgili henüz net bir bilgi yok.