Survivor bir sakatlık daha. Gelmiş geçmiş en büyük sakatlıkların yaşandığı Survivor 2020'de Meryem'de sakatlandı mı? Meryem Kasap Diskalifiye mi oldu.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Survivor bir sakatlık daha. Gelmiş geçmiş en büyük sakatlıkların yaşandığı Survivor 2020'de Meryem'de sakatlandı mı? Meryem Kasap Diskalifiye mi oldu. Survivor'da Meryem programdan çıkacak mı. Bu sezon dört kere sakatlık ve diskalifiye nedeniyle yarışmacı kaybeden Survivor bir isim daha mı veda ediyor.Survivor Meryem sakatlandı!Survivor 2020'da Meryem sakatlandı. Survivor 2020 Meryem Kasap sakatlanarak Survivor'a veda mı ediyor. Bu sezon dördüncü kez gerçekleşen yeni bir sakatlık şokuyla karşı karşıyayız. Survivor Meryem Kasap programa veda mı ediyor. Survivor Meryem neden yok, programdan mı çıktı sizler için araştırdık.Meryem Kasap Survivor'a veda mı ediyor?Survivor Meryem, Gönüllüler takımın en iyi isimleri arasında. Survivor'da 3 Mart 2020 günü ekranlara gelen bölümde Meryem şok bir sakatlık geçiriyor. Herkesin akıllarında soru Survivor Meryem Kasap elendi mi, Survivor Meryem programa veda mı ediyor soruları gelecek.İlan365.net olarak bu sorunun yanıtı en kısa zamanda sizlere vereceğiz. Ancak ilk gelen bilgilere göre Meryem durumu oldukça ciddi.