İnternetten Kredi Almak İsteyenlere Müjde! Banka Şubesine Gitmeden Nakit İhtiyacınızı Karşılayabilirsiniz

İnternetten kredi almak isteyenlere müjde! Nakit ihtiyacınız olması durumunda bankaya gitmeden 10 bin lira tutarlı kredi alabilirsiniz. Detaylar hakkında bilgi verildi. Banka kredileri ve kampanyalar ile bilgileri haberimizde bulabilirsiniz…

Kampanyada son dakika! 3 banka bir araya gelerek kredi konusunda birleşti. İhtiyaç kredisi olarak verilecek kredilerde hızlı ve anında kredi kullanılabilecek. Verilecek olan ihtiyaç kredilerinde online dönem başladı. Online olarak ihtiyaç kredisine başvuru yapacak olan kişiler düşük faiz oranları ile işlem yapabilecek. Her bankanın kendine özgü başvuru imkânları mevcut. İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler kredi başvurusunu online olarak yapabilir. Onaylanan kredi tutarı ise anında hesaplara aktarılabilir.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

İnternetten Kredi Kullana Koşulları

İnternetten kredi başvurusunda bulunmak isteyenler, bankaların belirlemiş olduğu politikalara uygun olması gerekir. Öncelikle kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması gerekir. Yüksek kredi notu olan kişilere yüksek limitli kredi kullandırılıyor. Bunun yanı sıra sicil notunun da kredi için uygun olması gerekir. Online olarak kredi kullanmak isteyenler, kredi kartı ve kredi borçlarından dolayı gecikmenin olmaması gerekir. Şayet kara liste müşterisi iseniz kredi onayı konusunda sıkıntı yaşaya bilirsiniz.

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

Garanti Bankası tarafından verilen krediye internet üzerinden başvuru yapan kişilere uygun faiz oranları ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredi kullandırılıyor. Banka 50 bin liraya kadar başvuru imkânı sağlıyor. İnternet bankacılığını kullanarak işlem yapmak isteyenlerin banka üzerinde hesabı bulunması gerekir.  Banka üzerinde hesabın bulunması durumunda internet şifresi alınarak online kredi başvurusunda bulunabilir. Hesabı olmayan kişiler ise bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurusunu yapabilir.

Akbank İnternetten Kredi İmkânı

Akbank üzerinden kredi kullanmak için hızlı başvuru yapılabilir. Bankanın internet bankacılığı uygulaması kullanarak bankanın direk uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapmak mümkün.

Kredi başvurusu onaylanan müşteriler banka şubelerine gitmeden online olarak kredilerine hesaplarına aktarabilir. Şayet banka üzerinde hesap mevcut ise 36 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. Kredilerde üst limit 100 bin lira tutarında.