TRT'nin yeni dizisi Yürek Çıkmazı dizisine başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ sürprizi! Mehmet Aslantuğ diziye Ali Fuat karakteri olarak giriyor!

Yürek Çıkamzı dizisine bomba bir süpriz! Diziye başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ dahil edildi. Daha önce hiç bir diziye sonradan girdiği bilinmeyen oyuncunun kararı şaşırttı.

Son olarak yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği başrolünde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, Deniz Işın ve İlayda Alişan'ın yer aldığı Masumiyet adlı dizide yer alan Mehmet Aslantuğ ekranlar geri dönüyor.

Mehmet Aslantuğ, TRT’de ekrana gelen başrolünde Ayça Bingöl, Mesut Akusta, Bihter Dinçer, Dilara Aksüyek, Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu’nu yer aldığı yine Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı dizisinden gelen teklifi kabul ederek şaşırttı.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar'ın yazdığı Yürek Çıkmazı dizisinde kocası tarafından öldürülen Cennet’in ölümünün ardından avukat Zeynep’in davadaki sır perdesini aralamaya öalıştığı hukuk mücadelesi anlatılıyor.

Diziye dahil olan Mehmet Aslantuğ'un dizide Ali Fuat karakterine hayat vereceği öğrenildi. Ali Fuat, üzerine atılan suç nedeniyle haksız yere hapis yatmıştır. Avukat Zeynep’in gerçek babası olan Ali Fuat diziye 7. bölümde katılacak.