Son dakika... İŞ bankası hesabı olanlara ayrıcalıklı kredi kampanyası başladı...

İş bankası hesabı olan vatandaşlar için ay sonuna kadar yapılacak olan yeni kampanyada 40000 TL nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda iş bankası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ödeme alabilecek onaylanan bu kredileri hesaplarınızı ettirebileceksiniz. Başvuru yaparak, kredi onayı alacak olan tüm vatandaşların iş bankası kredi politikalarına uygun olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilmektedir. 

Tüm Borcunuz Tek Krediyle Kapanacak! 200 Bin TL Borcu Olan Soluğu Bankada Alıyor! Tüm Borcunuz Tek Krediyle Kapanacak! 200 Bin TL Borcu Olan Soluğu Bankada Alıyor!

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar başvurularını bireysel olarak yapabilmekte sonucunu da hemen aynı gün içinde öğrenebilmektedir. Banka üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, İş Bankası hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte internet uygulaması olan iş cep uygulaması üzerinden diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilir. Banka şubelerine giderek de iş Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir bireysel müşteri temsilcisi üzerinden almış olduğunuz başvuru formunu doldurduktan sonra ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

İş Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi

İş Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka sizlere 36 ay vadeye kadar maaş bordrosuz Kredi imkanı sunacaktır. Bunun için bankanın internet bankacılığını kullanabilir veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası üzerinden onay almanız durumunda kredinizi hemen kullanacaksınız. Banka gelir belgesiz olarak 40.000 TL kadar kredi vermektedir. Aldığınız İhtiyaç kredisinde dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredinizi kullanmanız mümkündür. Kara listeden çıkan kişiler, bankaya giderken, borçlarını kapatan belgeler ile başvuru yapabilirler. 

İlan365.net Haberleri...