Kimlik numarası üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 30000 TL ödeme alacak olan vatandaşlara, Finansbank tarafından duyuru paylaşıldı.

QNB Finansbank yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda istedikleri zaman kredi ödemelerini gerçekleştirecekleri bir kampanya hazırladı. 30000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi alarak başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve dilediğiniz zaman bu bankalar üzerinden kredi kullanabileceğiniz bu işlemler nakit kredi kullanacak olan kişilerin 5 dakika içerisinde sonuç alabileceği açıklandı. Kredi ödemelerinden faydalanarak, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmak için banka müşterisi olması durumunda kredi ödemelerini hesaplarına getirebilmektedir. 

Acil ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde banka müşterisi olan kişiler de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24, diledikleri zaman kredi alabilmektedirler. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi politikalarında en önemlisi kredi mutlu olmaktadır, banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan herkes başvuru gerçekleştirerek, Finansbank üzerinden bireysel tüketici kredisi başvurusu yapabilir. 

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

QNB Finansbank üzerinden 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak 5 dakika içinde ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Kredi notu yüksek olan kişiler daha yüksek limitler de kredi kullanabilmektedirler. Banka hızlı ve Anında onay veren bankaların başında gelmektedir.

Eğer kredi başvurusu yapacaksınız, bu bankanın SMS sistemini ve internet sitesindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Size yakın bir Finansbank Şubesi varsa buraya da sadece kimliğinizi giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank şubelerinden kredi başvurusu, gişelerden bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapılmaktadır.