İş bankası son dakika paylaşmış olduğu yeni kredi haberiyle birlikte 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşları iş bankası üzerinden 3 ay ertelemeli 50000 TL kredi ödemesi verilecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştireceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyasına banka müşterisi olan ve internet bankacılığı kullanan kişiler katılabilmekte. 3 ay ertelemeli olarak verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasında, sizlere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilecek ve nakit kredi ödemesi verilmektedir. 

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri, sizlere hızlı bir şekilde verilecektir. 50000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 3 dakika içerisinde sonuç veriliyor. En yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunu yapabildiğiniz gibi artık internet bankacılığı uygulaması olan iş cep uygulaması üzerinden de kredi şartlarına uygun olmanız durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor! Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor!

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

3 ay ertelemeli ve bankaya gitmeden kredi veren bankalardan birisi de İş Bankası’dır. Özellikle bu bankanın müşterileri ve daha önce kredi alıp ödeyen kişiler daha yüksek limitlerde kredi kullanabilirler.

  • İş Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bankanın uygulaması olan İŞ Cep uygulamasına girdiğinizde banka size hemen ne kadar kredi alacağınızı söyleyecektir.

Kredi onayı aldığınızda şartlara uygun olmanız durumunda hemen onaylanan limit banka hesabına geçecektir. İş Bankası üzerinden kredi alacaksanız 1350 puan ve üzerinde kredi skorunuzun olması gerekmektedir.