İş Bankası emeklileri düşündü ve önemli bir kampanya başlattı. Ay sonuna kadar başvuru yapanlar yüksek miktarda ödemelerin sahibi oluyor. Peki geri ödemesiz kaç TL verilecek? Milyonlarca emeklinin gözü İş Bankası'nın açıklamasındaydı. İşte emeklilere ödenecek miktar...

İş Bankası'nın güncel olarak sunduğu kampanyalardan biri olan emeklilik promosyonu, ilgi ile karşılanıyor. Çünkü bankanın yüksek tutarlarda ödeme yaptığı ve bu yönde çalışmalarını sürdürdüğü bilinmekte. Eğer sizler de emekli iseniz ve maaşınızı bu bankadan alma taraftarıysanız hemen promosyon ödemenizi talep edin. 

Taahhüt İle Emekli Promosyonu Veriliyor!

3 yıl emekli maaşınızı İş Bankası'ndan alacağınıza yönelik taahhüt vererek emekli promosyonu almaya hak kazanabilirsiniz. Öte yandan emeklilerin yakından takip etmekte olduğu promosyon ödemelerinde, kamu bankalarına nazaran çok daha yüksek bir tutar veriliyor. Taahhütle birlikte alacağınız ilk emekli maaşınızla birlikte emekli promosyonunuz da hesabınıza aktarılacaktır. Peki ne kadar emekli promosyonu alacaksınız?

Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor! Ziraat Bankası Müşterilerine Nisan Ayında Büyük Avantajlar Sunuyor!

isbanksi

Kaç TL Emekli Promosyonu Ödeniyor? 

İş Bankası'nın emekli maaş müşterilerine ödediği promosyon miktarı aşağıda yer almaktadır. Tutarlar maaşa göre sıralanmakla birlikte emekli maaşınızızın yüksekliğine göre promosyonunuzun da artacağını belirtelim.
3.500 TL'ye kadar (3.500 TL dahil değil) emekli maaşı alanlara     4.500 TL
3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL dahil değil) arasında emekli maaşı alanlara 5.250 TL promosyon ödeniyor.
7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL dahil değil) arasında emekli maaşı alanlara 6.750 TL promosyon ödeniyor.
10.000 TL ve daha fazla emekli maaşı alanlara 7.500 TL promosyon ödeniyor.