İş Bankası'nın faizsiz kredisi kampanyasında son güne az kaldı. 10 bin TL'lik kredi ve nakit avans için başvuruda bulunabilirsiniz. İş Bankası sıfır faizli kredi şartları nelerdir? İşte bankadan gelen son duyuru...

İş Bankası'nın güncel kampanyası hakkında bilgi verildi. Faizsiz kredi çekmek isteyenler için bazı şartlar koşuluyor. İş Bankası, vade ile sınırlandırılmış sıfır faizli kredi verecek. Bunun için öncelikli olarak İş Bankası müşterisi olmanız gerekiyor.

Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel! Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel!

İş Bankası'ndan 10 Bin TL Kredi!

Banka, 10 bin TL kredi nakit avans için 5 ay vade vermektedir. Faizsiz şekilde nakit avans hakkınızı kullanabileceksiniz. Öte yandan bu krediyi kullanırken de faiz ödemeyeceğiniz belirtiliyor. Kampanyaya son katılım tarihi geçmeden bir an önce başvuru sağlayabilir ve bu sayede kredinizi çekebilirsiniz.

İşCep Uygulaması ile Başvurun

İş Bankası'nın 10 bin TL'lik kredisi için İşCep üzerinden başvuru sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede bankanın fırsatlarından yararlanmak sizin elinizde. 5 ay boyunca kredinizi rahatıkla ödeyebilirsiniz.

Müşteri Olma Zorunluluğu Var

Bankanın faizsiz kredi fırsatından faydalanmak için İş Bankası müşterisi olmalısınız. Bu sayede kredinizi gönül rahatlığı ile kullanmak sizin elinizde. 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya için detaylara banka şubeleri veya resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.