İş Bankasından 10 Bin TL Nakit Avans

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Nakil ihtiyacı olanlara müjdeli haber İş Bankası'ndan geldi.  İş Bankası tarafından yapılan son duyuru ile birlikte İş Bankası müşterisi olan kişilere 10 bin TL nakit avans verileceği duyuruldu. İş Bankası'nın özel olarak hazırladığı kart kampanyaları ve detayları belli oldu.

Vatandaşların nakit ihtiyaçlarının artması ile birlikte bankalar tarafından vatandaşların ihtiyaçlarını hızlı ve kolay  çözebilecekleri kampanyalar düzenlemeye başladı.  İş Bankası da bu amaçla kişilerin acil nakil ihtiyaçlarını giderebileceği yeni bir kampanya ile gündeme geldi. Yapılan bu duyurular ile birlikte kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına verilecek olan bu tutarların ödeme esnasında da kolaylık sağlayacak şekilde ödeme tablosu çıkarılıyor.

Bankalar tarafından yapılan kampanyalara son zamanlarda bir yenisi daha eklendi. İş Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte İş Bankası müşterisi olan kişilere 10 bin Türk Lirası nakit avans verileceği öğrenildi. Çok büyük ilgi uyandıran bu kampanyanın detayları ise nakit avansa ihtiyacı olan kişiler tarafından araştırılmaya başlandı.

10 BİN TL NAKİT AVANS VERİLECEK! 

Konuya ilişkin merak edilen detaylarının artmasının ardından faizli ve faizsiz olmak üzere iki çeşit nakit avansın bulunduğu açıklandı. Yapılan açıklamada 5 bin Türk lirasına kadar olan kredilerde herhangi bir şekilde faiz işlemi uygulanmazken, 10 bin Türk lirasına kadar olan kredilerde ise belirlenen faizin geçerli olacağı ifade edildi. İşte! Merak edilen o detaylar ise İş Bankası tarafından açıklandı. 

DETAYLAR BELLİ OLDU! 

Kampanyaya ilişkin merak edilen detaylar;

Faizsiz Taksitli Nakit Avans 5 ay vade ile sınırlıdır.

Kampanyadan faydalanmak için, kullanılacak olan taksitli nakit avans tutarı 300 Türk lirası ile 10.000 Türk lirası arasında olacaktır. Çekilecek olan Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya dahilinde tanımlanan faizsiz taksitli nakit avans tutarı, maksimum 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecektir.

Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden İşCep ya da Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin yüzde 50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 Türk lirasına kadar(5.000 Türk lirası dahil) kampanya dahilinde faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir.

5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 Türk lirası ve üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

HANGİ KARTLAR İÇİN GEÇERLİ OLACAK! 

İş Bankası tarafından yapılan açıklamalara göre kampanyanın dahil edildiği kartların İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları olduğu açıklandı. Kampanyanın dahilinde olmayan kartlar Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart şeklinde açıklandı. 

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İş Bankasından  kredi kullanmak isteyen kişiler kampanyaya  nasıl başvuru yapacaklarına dair araştırmalar yapıyorlar.  İş Bankası tarafından yapılan açıklamalara göre kişilerin başvurularını Kampanyadan 28.02.2023’e kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşterilerin faydalanabileceği duyuruldu.