100 bin TL'ye kadar bayram kredisi çekeceklerin yeni durağı İş Bankası oldu. Banka, düşük faizli kredi için harekete geçti. Siz de şartları karşılarsanız kredinizi çekebiliyorsunuz. İşte krediyle ilgili son dakika gelişmeleri...

İş Bankası'na gelen Ramazan Bayram kredisine kısa süre içerisinde kavuşuyor. Güncel olarak kredi hakkında neler bilmekteyiz? Bankanın sunduğu avantajlar ve çok daha fazlasına dair merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Faiz oranı düşük olan kredi paketine daha şimdiden yoğun ilgi var.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

İş Bankası'ndan Bayram Kredisi!

İş Bankası, Ramazan Bayramı kredisi vererek dikkatleri üzerine çekti. %1,95 faiz oranı ile çekilebilecek krediler belli oldu. Öte yandan kredi miktarı ve vade sayısına göre faiz oranı artabilir veya düşebilir. 12 ay vade için 100 bin TL'ye kadar kredi verilirken, 24 ay vade için 50 - 100 bin TL kredi verilmektedir. 36 ay vadeli krediler ise 50 bin TL ve altındaki krediler için geçerli oluyor.

Mobilden Kredi Başvurusu Yapın!

Bayram kredisinden faydalanmak isterseniz mobilden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu konuda İşCep uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz. Daha fazla detaya ulaşmak isterseniz de İş Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden detayları incelemeniz iyi olacaktır.