İş Bankası Ramazan alışverişlerinizde 600 TL bonus veriyor. İşCep veya Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişler bonus kazandırıyor ve indirimli alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. Kampanyanın geçerli olduğu kartlar ve son başvuru tarihi yazımızda...

İş Bankası, belirlenen kartlar üzerinden yapacağınız alışverişlerde 600 TL'ye varan bonus imkanı sağlıyor. 400 TL'lik alışverişe 40 TL veriliyorken, 600 TL'ye kadar bonus hakkından faydalanabilirsiniz. Bankanın hang kartlarda ve hangi işlemlerde bu bonus ödemesini yapacağını sizlerle paylaşalım.

Mobil Uygulamadan Kampanyaya Katılın!

İşCep veya Maximum Mobil uygulamaları üzerinden kampanyaya katılmanız istenecek. Dilerseniz MaxiMil olarak da kullanabileceğiniz bu bonuslar, daha indirimli alışveriş yapmanıza katkı sağlıyor.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Hangi Kart ve İşlemler Sayılacak?

Kampanyada dahil olan işlem ve kartlarla ilgili detaylar paylaşıldı. Eğer bu kartlardan birini kullanmadan alışveriş yaparsanız kampanya kapsamında sayılmayacaktır:

"İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir. "
Kampanya, 20 Mart'ta başlamış olup 30 Nisan 2023 tarihine kadar sürecektir.