Tarım Kredi marketlerindeki 900 ürün için fiyatlar sabitlendi. Aralarında kırmızı et ve ayçiçek yağının da olduğu ürünler uygun fiyattan satışa sunuluyor. Herhangi bir zam kararından da etkilenmeyecekler. İşte markette indirimli ve sabit fiyatlı satılan ürünlere ilişkin o liste...

Tarım Kredi Marketlerinden gelen açıklamada önemli bir detaya yer verildi. Ramazan ayı boyunca kırmızı et, ayçiçek yağı ve diğer ürünlerde fiyatların sabitleneceği bilgisine ulaşıldı. Yapılan açıklamada ise 900 ürünün sabitlendiği ve bir süre daha bu fırsatın devam edeceği vurgulandı.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Tarım Kredi'den Son İndirim Açıklaması!

Tarım Kredi Holding Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Yılmaz Bademli, yapmış olduğu açıklamada "Fiyatı sabit tutulan ürünler 2 bin 281 noktasında satılmaya başlanıldı. Perakende sektörünün raflardaki fiyatı belirlerken referans aldığı market haline gelen TK Market ülkemize örnek olan kampanyaların da öncüsü oldu. Bir yandan gıda arz güvenliğinin teminatı olan Tarım Kredi Grubu iştirakleri marifetiyle de milletinin ve devletinin yanında olmaya devam edecek"  dedi.

Tarım Kredi Ürünleri Kaç TL?

Aşağıda yer alan listede marketteki ürünlerin kaç TL'den satıldığı paylaşılıyor. Güncel detaylara ve çok daha fazlasına anlık olarak sizler de ulaşabilirsiniz:

tarımkrediindirmleri