Emeklilerin yanı sıra çalışanlar da promosyon ödemesi alabiliyor. 16.250 TL'lik İş Bankası promosyonu da buradan çıktı. 3 yıl boyunca maaş hesabı için taahhüt verenler rekor promosyonu almaya hak kazandı bile.

Promosyon ödemeleri konusunda çeşitli kurum ve kuruluşlar ile bankaların görüştüğü biliniyor. Yapılan ihalelerde en yüksek promosyon ödemesi teklif eden bankanın ilgili kurumun çalışanlarına bu ödemeyi gerçekleştirdiğini belirtelim. Bunun karşılığında ise çalışanlar 3 yıl boyunca anlaşmalı banka üzerinden maaşını alacak.

İş Bankası 16.250 TL Ödeyecek!

İş Bankası, yapılan anlaşma ile birlikte çalışanlara 16.250 TL ödeme yapacak. Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden gelen açıklamada önemli ifadelere yer verildi. 

Emekli Maaşı 7500 TL Üzerinde Olanlar da Zam Alacak! Yeni Düzenleme İçin Çalışma Sürüyor! Emekli Maaşı 7500 TL Üzerinde Olanlar da Zam Alacak! Yeni Düzenleme İçin Çalışma Sürüyor!

Protokol Duyurusu Yapıldı

Promosyon ödemesi konusunda Türkiye İş Bankası ile anlaşma sağlandığı duyuruldu. Kahrmamankazan İlçe Eğitim Müdürlüğü'nden gelen açıklamada

”Müdürlüğümüz ile Türkiye İş Bankası arasında maaş promosyon protokolü imzalandı. Yapılan protokole göre personelimize 3 yıl için 16.250 TL tek seferde ödenecektir. İlçemiz personeline hayırlı olsun.” denildi.