Türkiye’ nin en büyük bankalarından olan İş Bankası hazırlamış olduğu kampanyalarla gündemde yer almaya devam ediyor. Bu bağlamda İşCep’ ten İş Bankalı olan kişilere avantajlı hisse senedi komisyon ayrıcalığı yaratıldı. İşte detaylar…

Türkiye’ nin en büyük bankalarından olan İş Bankası hazırlamış olduğu kampanyalarla gündemde yer almaya devam ediyor. Bu bağlamda İşCep’ ten İş Bankalı olan kişilere avantajlı hisse senedi komisyon ayrıcalığı yaratıldı. İşte detaylar…

Yeni yıl ile birlikte bankalar kampanyalarında güncelleme yaparak kendi müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda İş Bankası’ da hazırlamış olduğu kampanyalar ile gündemde yer alamaya devam ediyor. Mobil uygulama üzerinden İş Bankası müşterisi olan kişiler avantajlı hisse senedi komisyon ayrıcalığından yararlanıyor. Kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

is-bankasi-TpMy_cover

İş Bankası’ndan Dev Hamle!

Türkiye İş Bankası, Türkiye’ de bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük özel bankalar arasında yer almaktadır. Hazırlamış olduğu kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bilhassa İş Bankası yeni yılda hem memur hem de emekli maaşlarına %30 oranında yapılan zammın ardından emekli promosyon ödemesi kampanyası ile gündeme geldi. 

Yapılan zamların ardından bankalar emekli promosyon ödemesi konusunda birbirleri ile yarışa girmişlerdi. Hazırlanan kampanyalar ile rakip bankalara müşteri kaptırmamak için sürekli güncellenerek arttı. Bu bağlamda en yüksek emekli promosyon ödemesi yapan bankalar arasında yer alan İş Bankası en çok tercih edilenler arasında yer aldı.

İş Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyalara baktığımız zaman İşCep’ ten İş Bankalı olanlara ücretsiz EFT/Havale ayrıcalığı, İşCep’ ten İş Bankalı olanlara 10.000 TL’ ye varan faizsiz taksitli nakit avans ayrıcalığı, İşCep’ ten İş Bankalı olanlara, 1 yıllık BluTV üyeliği ayrıcalığından yararlanın, İşCep’ ten İş Bankalı olanlara avantajlı hisse senedi komisyon ayrıcalığı, maximum kart’ ınızla market alışverişlerinize 300 TL maxipuan veriyor.

 İş bankası kredi kartları ile yapacağınız deprem bağışlarınızı 6 taksite bölebilirsiniz, petrol ofisinde 75 TL’ ye varan MaxiPuan, peşin gelir vergisi ve tapu harç ödemelerinize sonradan 4 aya varan taksit fırsatı, Anadolu hayat emeklilik ve Anadolu sigorta iş birliğinin kazandıran fırsatları İş Bankası’nda ve daha birçok kampanyanın yer aldığını görüyoruz. Söz konusu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişiler İş Bankası’ nın internet sitesinde detaylara ulaşabilir. 

78002-4

İşCep’ten İş Bankalı Olanlara Avantajlı Hisse Senedi Komisyon Ayrıcalığı!

Yeni yılda İş bankası hazırladığı kampanalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu bağlamda vatandaşlar kampanyaları yakından takip edip araştırmaya devam ediyor. mobil uygulama üzerinden müşteri olan kişilere birçok fırsat sunuluyor. Bunlardan bir tanesi de İşCep’te bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan kişilere hisse senedi işlemlerinde 0,05% komisyon oranı fırsatına ek, daha birçok ayrıcalıktan faydalanma imkanı veriyor. 

Türkiye’ de bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük özel bankası olan İş Bankası’nın İşCep uygulaması üzerinden müşteri olan kişilere özel avantajlı hisse senedi komisyon ayrıcalığı kampanyasının detayları, “Komisyon istisnasından 01-28 Şubat 2023 tarihleri arasında “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İşCep’ten İş Bankalı olan ve yatırım hesabı açan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir  müşteriler yararlanabilecektir.

İstisna, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler için 02-31 Mart 2023 arasında yapılacak işlemler için geçerlidir. Kampanya sonrası dönem olan 01 Nisan 2023 ve sonrasında gerçekleştirilecek işlemler için komisyon oranı, Bankamızın komisyon tarifesine göre güncellenecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için, belirtilen tarihlerde müşteri olmak ve belirtilen tarihlerde yatırım hesabı açmak yeterlidir. Bankamızın İnternet Şubesi ve İşCep’ten gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir. Kampanya katılım şartı bulunmamaktadır. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar” şeklinde internet sitesinde yer almıştır.