İş Bankası kampanyaları ile gündemde yer almaya devam ediyor. İşCep’ ten İş Bankası müşterisi olan kişilere kredi kartı ile doğalgaz faturası ödemelerinde %10 oranında indirim yapılacağı açıklandı. İşte detaylar…

İş Bankası kampanyaları ile gündemde yer almaya devam ediyor. İşCep’ ten İş Bankası müşterisi olan kişilere kredi kartı ile doğalgaz faturası ödemelerinde %10 oranında indirim yapılacağı açıklandı. İşte detaylar…


1 Ocak – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacak doğalgaz kampanyası kapsamında yapılacak indirim için detaylar vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşCep’ ten müşteri olan kişilerin doğalgaz faturalarında %10 oranında indirim olacağı açıklandı. Bankanın internet sitesinde yer alan detaylar araştırılmaya başlandı.

is-bankasindan-bir-ilk-1000-tl-dogalgaz-yardimi-verecek-1


İş Bankasından Dev Kampanya!


Türkiye İş Bankası, Türkiye’ de bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük özel bankaları arasında yer almaktadır. Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ ün emri ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana birçok kampanya ile hem kendi müşterilerini memnun etmeye hem de yeni müşteriler kazanmak için kampanyalar hazırlamaya devam etmiştir. 


Bilhassa yeni yılda hem memur hem de emekli maaşlarına yapılan zamların ardından emekli promosyon ödemeleri ile de İş Bankası gündemde yer aldı. İş Bankası emekli promosyon ödemeleri kapsamında hazırlamış olduğu kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bu kampanya kapsamında emekli maaşını İş Bankasından alacak kişiler üç yıl taahhüt verip maaşa göre emekli promosyon ödemesinden yararlanabilecek. 

is-bankasi-5


Doğalgaz Faturalarına %10 İndirim!


Enerjimizin büyük bir çoğunluğunu dışardan ithal ettiğimiz için cari açığımızın çoğunluğu bundan kaynaklanmaktadır. Türkiye hem Rusya’ dan hem de İran’ dan doğalgaz ithalatı yapmaktadır. Bu bağlamda Rusya ve Ukrayna savaşının da ortaya çıkması ile bilhassa Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerde doğalgaz fiyatlarında ciddi artışlar meydana geldi.

Öte taraftan AB ülkelerinin Rusya’ ya ekonomik yaptırım uygulaması ile Rusya’ da Kuzey Akım Boru hattında enerji kesintisine gitti. Dolayısı ile AB üyesi ülkelerde enerji krizi de ortaya çıktı. Enerji krizinin yanında küresel piyasalarda devam eden yüksek enflasyon rakamları ile mücadele de sürüyor. Bu bağlamda enerjiye gelecek indirim vatandaşları mutlu edecektir. 

Türkiye’ de bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük bankalarından olan İş Bankası’nın doğalgaz faturalarında indirim kampanyasının detayları merak konusu oldu. İş Bankası’ nın internet sitesinde yer alan kampanyanın detaylarına baktığımız zaman “Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 31.05.2023 tarihine kadar yapacağınız doğalgaz faturası ödemelerinizin %10’unu ayda 100 TL’ye, toplamda 500 TL’ye kadar geri kazanın” başlığı ile detaylara yer verildi.


Kampanyanın detayları “ İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olup İş Bankası kredi kartına başvurun, 31.05.2023 tarihine kadar kredi kartınızla yapacağınız doğalgaz faturası ödemelerinizin %10’unu ayda 100 TL’ye, toplamda 500 TL’ye kadar geri kazanın!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Maximum, Maximiles, Maximiles Black, Privia Black, Privia, Maximum Genç özellikli kredi kartları, Kampanya detayları ve dâhil olmayan işlemler: Kampanya, İşCep’ten kredi kartıyla doğalgaz faturası ödemelerinde kampanyaya dahil işyerlerinde geçerlidir” ifadeleri yer aldı.


İnternet sitesinde yer alan detayların devamında “Kampanya 1 Ocak-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan müşterilerimiz ile sınırlıdır. Kampanya tarihleri arasında müşteri olarak 31.05.2023 tarihine kadar kredi kartını teslim alan müşterilerimiz 31.05.2023 tarihine kadar %10 indirim kampanyasına dâhil olacaktır.

A101'de Apple, Samsung, Oppo ve Poco Satılıyor! Bu Fiyata iPhone 14 Plus Bulmak Zor! A101'de Apple, Samsung, Oppo ve Poco Satılıyor! Bu Fiyata iPhone 14 Plus Bulmak Zor!

Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. İndirim tutarı azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bir müşteri için kampanyaya dâhil olan kartları ile kazanılacak azami indirim tutarı ayda 100 TL, 31.05.2023’e kadar 500 TL’dir.

Bir müşterinin %10 indirim ayrıcalığından yararlanmak için en az 100 TL tutarındaki bir fatura ödemesi gerçekleştirmesi gerekmektedir, toplamda bir ayda en fazla 100 TL, 31.05.2023’e kadar en fazla 500 TL indirim kazanılabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır.

Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Şirket kredi kartları, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kartlar, Aidatsız Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır” bilgileri yer aldı.