İş Bankası'nın son kampanyası ses getirdi. Banka, 500 TL'ye varan indirimli fatura kampanyasını duyurdu. 31.05.2023'e kadar sürecek kampanyaya nasıl katılım sağlanır? İşte detaylar haberimizde...

İş Bankası, yeni müşterileri için kampanya üretmeye devam ediyor. Nakit avans fırsatını kaçırmak istemeyenler hali hazırda müşteri oldular bile. Şimdi ise bankanın müşterilerine özel çeşitli avantajları ortaya çıktı. Özellikle de fatura ödemenizi düşürmek istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsinzi. İş Bankası'ndan gelen son hamle çok sevindirecek. Güncel gelişmeler dahilinde kampanyaya ilişkin merak edilenler aktarıldı.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Fatura Kampanyası Detayları

İş Bankası, müşterilerine her anlamda kolaylık sağlamakta. Eğer faturalarınıza daha az ödeme yapmak istiyorsanız sizler de bankanın yeni kampanyasına göz atabilirsiniz. Her ay 100 TL olmak üzere 5 ay boyunca 500 TL daha düşük fatura ödeme imkanınız olacak. Bu doğrultuda fatura kampanyasının size sağladığı avantaj oldukça fazla.

İşCep Müşterisi Olmalısınız

İş Bankası'nın fatura kampanyasına dahil olmak istiyorsanız İşCep üzerinden müşteri olmanız isteniyor. Bu sayede birbirinden önemli fırsatlara erişim hakkı elde edeceksiniz. Banka, sıfır faizli nakit avanstan tutun da daha pek çok avantaja sahip olmanız için sizlere destek sağlamaktadır. Daha fazla detaya erişmek adına resmi internet sitesi üzerinden bilgi edinebilirsiniz.