Cepte TEB bankası üzerinden başvuru yaparak hemen ödeme alın! Son dakika haberi geldi!

Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için işlem yapacak olan Cepteteb Bankası, 40000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlayacak olan bu bankadan ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kredi kampanyalarında nakit kredilerin ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak yapılmaktadır. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Kredi ihtiyacı olan tüm vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak kullanabileceklerdir. 

CEPTETEB KREDİ BAŞVURUSU

ihtiyaç kredisi kullanmak için bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurusu yapması gerekiyor. 

Ülkemizde dijital banka olarak hizmet veren CepteTEB bankası 40.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak online kredi imkanı vermektedir. Sizlerde bu bankadan kredi başvurusu yapabilir ve bankaya gitmeden kredinizi hesaba atarak kullanabilirsiniz.

Kredi alacak olan kişiler bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirler.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Eğer bu bankanın müşterisiyseniz hemen online kredi almak için uygulamaya girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CepteTEB kredi başvurusu 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir.