İş Bankası, faizsiz kredi ile karşımıza çıkıyor. Bankadan gelen haberle beraber önemli detaylara yer verildi. Kefilsiz ve belgesiz kredi fırsatını kaçırmayın. Peki hangi durumlarda sıfır faizli nakit avans verilecek?

İş Bankası, anlık kredi ihtiyacı olanlar için önemli bir kampanyaya imzasını atıyor. Eğer faizsiz ve uygun vadeli kredi arayışında iseniz yapmanız gereken şey basit. İş Bankası, yeni müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya neticesinde sizler de faizsiz 10 bin TL nakit avansınızı kullanabilirsiniz. Nakit avansın sıfır faizli olması, ayrı bir ödeme kolaylığı sağlayacak.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Faizsiz Nakit Avans Nasıl Alınır?

İşCep üzerinden bankanın yeni müşterisi olmanız durumunda nakit avans verilecektir. Bu sayede avansınızı kullanmak mümkün oluyor. Ancak bireysel kredi kartı başvurusunda bulunmayı unutmayın. Kredi kartınızın başvurusu olumlu yanıt aldığı ve kart size ulaştığı vakit nakit avans işlemlerine başlayabilirsiniz.

Fatura İndirimi ve Ücretsiz Blu TV!

Kampanya kapsamında hem 500 TL'ye varan doğalgaz indirimi hem de 1 yıllık ücretsiz Blu TV elde edeceksiniz. Böylelikle yalnızca nakit avans değil aynı zamanda bankanın çeşitli olanaklarından da yararlanmış olacaksınız. Güncel detaylara sahip olmak isterseniz sizler de bir an önce İş Bankası'nın mobil uygulamasını indirerek yeni müşteri olabilirsiniz. Öte yandan resmi internet sitesi üzerinden merak ettiklerinize yanıt bulmanız da mümkündür.