Türkiye’ de ticari ve bireysel bankacılık hizmeti sunan en büyük özel bankası olan İş Bankası, öğrencilere müjde verdi. İşCep kampanyaları kapsamında ÖSYM sınav ödemelerinde %25 oranında indirim ayrıcalığı verileceği belirtildi. İşte detaylar…

Türkiye’ de ticari ve bireysel bankacılık hizmeti sunan en büyük özel bankası olan İş Bankası, öğrencilere müjde verdi. İşCep kampanyaları kapsamında ÖSYM sınav ödemelerinde %25 oranında indirim ayrıcalığı verileceği belirtildi. İşte detaylar…


İş Bankası’ ndan öğrencilere müjde geldi. Kampanyaları merakla takip eden vatandaşlar bu defa ÖSYM sınav ödemelerinde indirim olduğunu gördü. Yapılan açıklama ile İşCep kampanyaları kapsamında hazırlanan kampanyada ÖSYM sınav ödemelerinde %25 indirim ayrıcalığından yararlanılmak istendi. 

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

57bff62e4967832a98f43f17


İş Bankası’ dan Öğrencilere Müjde!


Hem küresel piyasalarda hem de ülkemizde yüksek enflasyon ile mücadele devam ediyor. Bu bağlamda yüksek enflasyonun doğurduğu hayat pahalılığı karşısında en çok zorlanan kesimlerden bir tanesinin de öğrenciler olduğunu biliyoruz.

Bilhassa büyük şehirlerde okumanın ekonomik zorlukları karşısında öğrenciler alternatif yollara başvuru yapabiliyor. Buradan yola çıkarak ek yarım zamanlı işlerde ya da ikinci üçüncü bir burs gibi çözümler üretilmeye çalışılıyor. Bu kapsamda İş Bankası da ÖSYM sınav ödemeleri ile %25 oranında indirim kampanyası hazırladı.


Türkiye’ de ticari ve bireysel bankacılık hizmeti sunan en büyük özel bankası olan İş Bankası, öğrencilerin yanında yer almaya devam ediyor. ÖSYM sınavları ile ilgili hazırlanan İşCep kampanyasının detayları merak konusu oldu. Öğrenciler kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı. Bankanın internet sitesinde yer alan bilgiler kapsamında öğrenciler kampanyadan yararlanmak istiyor. 

OSYM-Sinav-Basvuru-Ucretleri-Kartli-Odeme-Sistemi-Girisi


ÖSYM Sınav Ödemelerinde %25 İndirim!


Yüksek enflasyon rakamlarından kaynaklı hayat pahalılığı vatandaşları oldukça zorlar duruma gelmişti. Bu bağlamda öğrencilerin de zorlandığı bu dönemde kampanyalar yakından takip ediliyor. Türkiye’ nin en büyük özel bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası’ nın kampanyaları her geçen gün daha çok dikkat çekmeye devam ediyor. Bu bağlamda İşCep kampanyaları kapsamında öğrencilere ÖSYM sınav ödemelerinde %25 oranında indirim yapılacağı açıklandı.


26 Ağustos 194 yılında kurulan İş Bankası’ nın internet sitesinde yer alan bilgiye göre İşCep kampanyaları kapsamında 27 Ocak – 6 Şubat 2023 tarihleri arasında Maximum kartı ile İşCep’ den osym.gov.tr’ den yapılacak sınav başvuru ödemelerinde %25 oranında indirim yapılacağı belirtildi. 


İş Bankası’ nın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, “Kampanyaya dahil kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Privia, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı), Kampanyaya dâhil olmayan işlemler ve kartlar: Yalnızca İşCep ve ÖSYM resmi sitesinden kredi kartı ile yapılan ödemelerde geçerli olacak, diğer kanallardan yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Şirket kredi kartları, Bankamatik Kartları, Aidatsız Kartlar, Ön Ödemeli Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ile yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. İptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya Koşulları: Kampanya kapsamında kazanılacak % 25 indirim, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.  

Alışverişinizi kısmen ya da tamamen iade etmeniz halinde iade edilen harcamadan kazandığınız indiriminiz iptal edilecektir. İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilir ve en fazla 180 TL indirim kazanabilir.  

Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.  Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir” şeklinde kampanyanın detayları ele alınmıştır.