Halkbank'ın güncel kredi fırsatını değerlendirenler yaşadı. 350 bin TL için 60 ay vade ve düşük faiz imkanı sunuluyor. Bankadan gelen haber sonrasında kimlerin kredi çekebileceği belli oldu. Genç Girişimci Kredisi hakkında merak edilenler haberimizde...

Girişimcilik yapmak isteyen ve kendi işini kurabilmek için araştırmalar yapanlar için önemli bir fırsat sunuldu. Halkbank, Genç Girişimci Kredisi adı altında 350 bin TL limitli kredi veriyor. Bu krediyi girişimleriniz için harcamak sizin elinizde. Başvuru şartları ve çok daha fazlası yazımızda olacak.

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Genç Girişimci Kredisi Nedir?

Okuduğu fakülte veya yüksekokulundan mezun olduktan sonra bölümüyle ilgili iş kurma fikri olanlar Genç Girişimci Kredisi'ni tercih ediyor. Halkbank'ın girişimci ruhuna sahip bireyler için oluşturduğu bu  kredi teklifini sizler de değerlendirebilirsiniz.

1 Yıl Geri Ödeme Olmayacak!

Öte yandan 350 bin TL'lik Genç Girişimci Kredisi için 1 yıl geri ödeme yapılmayacak ve 60 ay vadelik geri ödeme planı oluşturulacak. Bu da sizin daha rahat ve kolay bir şekilde ödemelerinizi tamamlayabileceğiniz anlamına geliyor. Kredi için Halkbank'ın şubelerine başvuruda bulunabilir ve kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınabilirsiniz.