İstanbul Cihangir'de genç kıza taciz! Cihangir Sanatkarlar Parkında eli bıçaklı bir kişi genç kızı önce taciz etti, sonra bıçağını genç kadının boğazına soktu! İstanbul'da akıl almaz görüntüler sonrası Cihangir sapığı yakalansın kampanyası başladı! İstan

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
İstanbul Cihangir'de genç kıza taciz! Cihangir Sanatkarlar Parkında eli bıçaklı bir kişi genç kızı önce taciz etti, sonra bıçağını genç kadının boğazına soktu! İstanbul'da akıl almaz görüntüler sonrası Cihangir sapığı yakalansın kampanyası başladı!

İstanbul Cihangir Sanatkarlar Parkında akıl almaz olay!

Öğlen saatlerinde gerçekleşen olayda, eli bıçaklı sapık, genç kızı önce elle taciz etti! Hemen arkasından utanmadan bıçağını çekerek genç kızı öpmeye çalıştı! Cihangir Sapığı daha sonra genç kızın boğazına bıçağı dayararak tehdit etti! Cihangir Sapığı kim, tutuklandı mı? Genç kızın adı ne soruları cevap arıyor! Özellikle Cihangir sapığı tutuklandı mı sorusu cevap arıyor!

İstanbul göbeğinde akıl almaz olay!İstanbul Cihangir Sanatkarlar Parkında akıl almaz görüntüler!

Sosyal medyanın kısa sürede ses getirmesiyle Cihangir sapığının bulunması ve isminin öğrenilmesi için kampanya başlatıldı! Kısa sürede cihangirsapığıtutuklansın kampanyası sonrası sapığın bulunması ve tutuklanması için destek yağıyor!