Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?
Fox'un sevilen dizisi Son Yaz'da Akgün'ün abisi karakteri heyecan uyandırdı. Akgün'ün abisi Taner karakterini Sarp Apak'ın oynayacağını ilk olarak söylemiştik. Ancak son dakika değişikliği ile yeni abi Olgun Toker olmuştu. Sarp Apak neden diziye katılamadığını açıkladı.

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisininde heyecan dorukta seyrediyor.

İlginç hikâyesi ve başarılı oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Son Yaz da yeni oyundu heyecanı. Diziye Akgün Gökalp Taşkın'ın abisi Taner karakteri dahil edildi. Bu rolun Sarp Apak'a teklif edildiğini ilan365 olarak ilk biz duyurmuştuk. Ancak Sarp Apak'ın dijital platform tercih etmesi nedeniyle rol Olgun Toker'e gitti.

Sarp Apak'tan Açıklama!

Sarp Apak rolü neden kabul edemediğini açıkladı. Melda Onur, Twitter hesabından "Son Yaz'da Akgün'ün abisi karakterini kim oynayacak?" diye soran bir tweete Sarp Apak'ı etiketleyerek "Sarp Apak inşallah" diye yazdı.

Bunun üzerine Sarp Apak "Melda Hanım teklif doğru ancak programlarımız uymadı" diyerek yanıt verdi.

 

Editör: İlan35