İstanbul Esenler'de bir ev sahibi harabe haldeki evine 4 bin lira kira isteyerek ilan verdi. Sosyal medyada yer yerinden oynadı!

Sosyal medyada yer yerinden oynadı! İstanbul Esenler'de mağaraya 4.000 TL kira istendi! Sarı sitede verilen ilan artık bu kadarı da olmaz dedirtti! kiralık ev ilanına baktığımızda evin hali ile fiyatına bakıldığı zaman insanlar şoke oldu. İstanbul'un Esenler İlçesi'nde bulunduğu bildirilen ve daha evvel depo olarak kullanıldığı öğrenilen evin  ilanı sayfamızda. 

Acil para isteyenlere, Denizbank ve Akbank tarafından 100000 TL ödeme verilecek! 3 Ay Ertelemeli kredi! Acil para isteyenlere, Denizbank ve Akbank tarafından 100000 TL ödeme verilecek! 3 Ay Ertelemeli kredi!

İşte 4.000 TL istenen daire

İlana baktıımızda evin 2+1 bulunduğu ve merkezde bulunduğu bildirildi. Bekarlara, aile ve öğrenciye verilecek ev için 4 bin lira kira istendiğini görüyoruz. Emlakçı, aracı olmadan sahbinden verdiği ilana baktığımızda evin harabe görüntüsü ve bu harabe görüntülere göre 4 bin liraya kiraya verilmesi herkesi adeta dumur etti.