İstanbul'daki elektrik kesintilerine yenisi eklendi. Çeşitli ilçe, mahalle ve sokaklarda yaşayan vatandaşların elektrikleri bir süre olmayacak. Peki 21 Ekim'de başlayan BEDAŞ elektrik kesintisi ne zaman bitecek?

İstanbul'da 21 Ekim 2023'te bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacak. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ) kesinti yapılacak bölgeleri ve saatleri detaylı olarak açıkladı. İstanbul'daki elektrik kesintilerinin mahalle ve sokak dağılımları başta olmak üzere, bakım çalışmalarının ne zamana kadar süreceğine haberimizde yer veriyoruz. BEDAŞ, bu doğrultuda kesintileri en kısa sürede çözecek.

elektrikkesintisi

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

İstanbul'un Neresinde Elektrikler Kesilecek? (21 Ekim 2023)

Arnavutköy'de:

  • Boğazköy İstiklal Mahallesi'nde ve Yunus Emre Mahallesi'nde bazı sokaklarda 09:00-17:00 saatleri arasında havai hat bakım çalışması nedeniyle kesinti yaşanacak.
  • Ömerli Mahallesi'nde Arefe Sokak'ta 09:00-16:00 saatleri arasında dönüşüm çalışmaları nedeniyle elektrik alınamayacak.
  • Mavigöl Mahallesi'nde ve Sultangazi İlçesi'nin bazı bölgelerinde 09:00-17:00 saatleri arasında yine havai hat bakımından dolayı kesinti olacak.
  • Yeşilbayır Mahallesi'nde ise 11:30-17:00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Avcılar'da:

  • Firuzköy Mahallesi'nde belirlenen sokaklarda 09:00-17:00 saatleri arasında yatırım ve dönüşüm çalışmaları sebebiyle elektrik kesintisi olacak.