Hatırlarsanız bitirmekte olduğumuz 2021 için onlarca kehanet açıklanmıştı ve bu kehanetler maalesef ki doğru çıkmıştı. 2021’e girince “bit artık” demeye başlamıştık ama yeni kehanetlere bakılınca 2022

Kehanetlerin en özel ismi yeni yılın yeni kehanetlerini açıkladı. Kehanetlerini geçtiğimiz yıl tutturan  Azerbaycanlı Şaman Kahin, 2022 kehanetlerini duyurdu. Okuyunca 2022’ye giresiniz kalmayacak baştan söyleyelim ama iyi bir de haberimiz var ama en başta söylemeyip sürpriz yapalım diyoruz zira biz bu haberi çok bekleyenler var biliyoruz.

images-3

1.       Öncelikle geçtiğimiz yıldan da hazırlıklı olduğumuz üzere çekirge sürüleri geliyor. Bu defa küçük bir haber olarak kalmayacak gibi zira bu defa tek bir alanda görülmeyecek.

2.       Geçtiğimiz senelerde de yaşadığımız depremler bu sene de devam edecek. Türkiye yeni yılda da sallanan ülkeler arasında ama sanki bu defa orta asya ve Türk topraklarından başka yerlerde de ciddi depremler bekleniyor.

3.       2021’de yaşadığımız ekonomik kriz gelecek krizin fragmanı olacak. Zira kahin çocukların yemek bile bulamayacak olmasından bahsediyor.

4.       Sevgili kahinimiz 2022’den beklediğimiz umudun 2025’te olacağını vurgulayarak nefes almak iççin 2025’i beklemek zorunda olduğumuzu anlatıyor.

5.       Amerika’yı yine atlamıyoruz ve siyasette bayrağın yine bir kadına verileceğini duyuyoruz. Biden koltuğunu yeni yılda bir kadına kaptıracak diyor kahin.

6.       Dünyanın gündeminde olan toprak rezervi tehlikesini kahinde doğrulayarak, tüm dünyada bir kıtlığın yaşanacağını haber veriyor.

turkiye-genelinde-yagislar-azaliyor-ve-kuraklik-artiyor-1

7.       Tüm dünya için konuşan kahin seçim istemeyen liderlerin seçime gitmek zorunda kalacaklarını söylüyor.

8.       Dünya üzerinde gençlerin hedef olacağı ateşli bir hastalıktan bahsediyor kahin, yeni mutasyon ile bu kehanetin şimdiden başladığını söyleyebiliriz sanki.

9.       Kahin büyük dünya üzerinde olacak bir depremden bahsediyor ki umarız bu İstanbul olmaz zira böyle bir depremde şu hali ile dünya üzerindeki şehirler arasında en fazla darbe alacak şehir diyebiliriz.

10.   Çinlilerin bir dünya savaşı başlatacağını söyleyen kahin bunun fiziksel bir savaş olmadığını da belirtiyor.

11.   Türk birliklerinin yeni yıl ile güçleneceğini de bildirmiş Azerbaycanlı Şaman Kahin. Doğru olmasını tabi ki diliyoruz.

12.   Hayvanlar arasında oluşacak bir hastalık getirebilir 2022 bizlere.

13.   2022’den beklenmeye yakışacak bir diğer kehanet ise meteor yağmurları tabi ki zira kahin bunun ciddi boyutta olacağına dikkat çekiyor.

unnamed-19

14.   Yeni yılın ilk günlerinde yaşanacak olan birtakım doğal afetlerden söz ediyor ki kendisi, bulunduğumuz şartlarda korkmamak elde değil.

15.   Ölümcül bir hastalığın çaresinin bulunacağını ancak açıklanmaması için mücadele edildiğini belirtirken kahin bunun 2022’de öğrenileceğinden bahsediyor sanki.

16.   En çarpıcı ve en çok ses getirecek bir kahanet geliyor işte; siyasette olan liderin gizli bir hastalıktan öleceği haberini veriyor yeni yılda.

17.   Ünlü kahin maalesef yeni yıl için yeni bir yangın haberi daha veriyor ki henüz ciğerimiz sönmedi. Yine şehirlerin alevler altında kalacağından bahsediyor ülke, şehir belirtmeden.

18.   Ekoronavirusu-bilen-azerbaycanli-saman-kahin-den-718800_13_7_bgenin incisi sular altında kalacak diyor kahin, yüreğimizi ağzımıza getiriyor ki umarız İzmir değildir.

19.   Geçtiğimiz yılın doğa olaylarını hiçe sayan yeni afetleri 2022-2025 yılları arasında yaşayacağımızı belirten kahin, daha çok korkmamız gerektiğini söylüyor.

20.   2022 yaz aylarında ekonomiyi rahatlatan bir haber alacağımızdan bahsediyor ama bunun kısa süreli bir yanılsama olacağını da söylemekten geri kalmıyor kendisi.

21.   Soğuk ülkenin soğuk lideri herkesi savaşa sokacak derken Putin’i kastettiğine eminiz biz.

22.   Elon Musk’ın simülasyon oyunu iddiası, robotların kendi başlarına üremesi derken kahin yeni bir çağı yaşayacağımız haberini de bizzat kendisi veriyor.

23.   Şimdiye kadarki kehanetlerden de anlaşılacağı üzere koronavirüs konusunun bu yılda kapanmayacağını belirtiyor tekrar altını çizerek.

Türkiye Delik Deşik Ediliyor! JES’ler ve Maden Sahaları Sayıları Dehşet Boyuta Ulaştı! Türkiye Delik Deşik Ediliyor! JES’ler ve Maden Sahaları Sayıları Dehşet Boyuta Ulaştı!

24.   Yaşanılan ekonomik olumsuzlukların neden olacağı bir sivil itaatsizlik ya da bir eylemden de bahsediyor kahin, insanların cepleri boş sokakta diyerek.

25.   Son olarak dünya genelinde ve özellikle Türk ülkelerinde olacak provakasyonlardan da haber veriyor kahin bizlere, dikkatli olun diyerek.