İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Albayrak'ın İstifası Hakkında Son Dakika Açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Twitter hesabından daha önce İYİ Parti Grup Toplantısı'nda gerçekleştirdiği konuşmasını paylaştı. Berat Albayrak'ı sık sık eleştirmesi ve görevinden istifa etmesi veya görevden alınması çağrılarında bulunan Akşener,

Gündem 08.11.2020 - 21:31 04.05.2021 - 04:24 İlan35
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Twitter hesabından daha önce İYİ Parti Grup Toplantısı'nda gerçekleştirdiği konuşmasını paylaştı. Berat Albayrak'ı sık sık eleştirmesi ve görevinden istifa etmesi veya görevden alınması çağrılarında bulunan Akşener, özellikle bu konuda defalarca kez Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dönük açıklamalarda bulunmuştu.

Akşener'in sosyal medya hesabından bu akşam videolu bir paylaşım yapıldı ve paylaşımda Berat Albayrak'ın istifasına değinildi.

Akşener hesabından paylaştığı açıklamada "Bir yol ayrımındasın Sayın Erdoğan. Ya milletini seçip gerekeni yapacaksın ya da damadını seçip ilk sandıkta gideceksin." yazılı videolu mesaj paylaşıldı.

Akşener'in paylaşımı ilk saniyeden itibaren binlerce kişi tarafından beğenilirken, Berat Albayrak'ın istifasının ardından kabinede başka değişimler olup olmayacağı da merak konusu oldu. Sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabinede değişime gidebileceği iddia edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@