Ramazan Bayramı’na sadece sayılı günler kalırken bayram tatilinin kaç gün olacağı konusu son günlerin ana gündem maddesi olmaya devam ediyor. Hem öğrenciler hem de veliler bayram tatili için nefeslerini tututtu ve büyük bir merakla tatil süresini araştırıyor.

Ramazan Bayramı’na sadece sayılı günler kalırken bayram tatilinin kaç gün olacağı konusu son günlerin ana gündem maddesi olmaya devam ediyor. Hem öğrenciler hem de veliler bayram tatili için nefeslerini tututtu ve büyük bir merakla tatil süresini araştırıyor.  Ramazan Bayramı tatilinin süresi merak edilirken Kabine toplantısı da gündem de. Peki, Kabine toplantısı ne zaman? Bugün Kabine toplantısı var mı? Bayram tatili kaç gün 2022? Ramazan Bayramı tatili 9 gün olacak mı? İşte tüm merak edilenler…

Kabine Toplantısı Ne Zaman?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Kabine toplantısının tarihi merak konusu olmaya devam ediyor. Özellikle Ramazan Bayramı tatilinin süresinin masaya yatırılacağı toplantı 25 Nisan 2022 Pazartesi (bugün) gerçekleşecek. Herkesin büyük bir merakla beklediği toplantının net saati belli olmasa da 15.30 sularında başlayacağı düşünülüyor.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Bayram Tatili Kaç Gün Olacak?

Kabine’nin bu haftaki toplantısında ele alacağı önemli konuların başında bayram tatili yer alıyor. Milyonlar, Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olacağını merak ediyor. Bayram tatilinin 9 güne uzatılıp uzatılmayacağı büyük bir merakla bekleniyor. kabine-toplantisi-ne-zaman-bayram-tatili-kac-gun-2022-1Ramazan Bayramı tatili ile ilgili merakla beklenen tatil kararı ile ilgili açıklamanın toplantının sona ermesinden hemen sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

İç ve Dış Gündem Ele Alınacak

Öte yandan bu haftaki Kabine toplantısında Türkiye’nin iç ve dış gündemi ile birlikte ekonomiye dair tüm gelişmelerin de ele alınacağı bilgisine ulaşıldı.