Başrollerini Akın Akınözü ve Öykü Karayel'in paylaştığı Kaderimin Oyunu dizisi sete çıktı. Sevilen oyunculardan ilk kare geldi..

NGM Medya imzalı, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu , senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı ve  yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisi sete çıktı. İşte dizi setinden ilk kare..

akın-akınozu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan,  Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın başrolünü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre Kaan Çakır, Esra Dermancıoğlu ve Meriç Aral Kaderimin Oyunu dizisinin kadrosuna katılan isimler oldu.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Kaderimin Oyunu Konusu!

32 yaşında 2 çocuk annesi ve güzel bir kadın olan Asiye, çok küçük bir yaşta annesini kaybetmiş ve üvey annesiyle büyümüştür. Aradığı mutluluğu Cemal'le yakalayacağına inanınca, 17 yaşındayken kaçarak evlenmiştir.

Asiye'nin 2. çocuğu Umut'a hamile olduğu dönemde kocası Cemal gittikçe içine kapanır ve girdiği bunalım sonucunda evi terk eder. Ardından zengin bir ailenin kızı olan Helin Demirhan'la tanışır. Helin ise deliler gibi aşıktır Cemal'e.

Cemal'in aklında hala Asiye vardır ancak Helin hamile kalınca bir tercih yapar ve Helin'le birlikte zengin ve rahat hayatı seçer. 2 çocuğu için zorlu bir mücadeleye giren Asiye'nin hayatı ise Demirhan ailesinin müştelimatında büyüyen Mahir ile tanışmasıyla tamamen değişir.